Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
Totaal vergrendelende rem Ultra Zware Casterwiel Super Zwaar Stalen Caster voor Zware Industriële Toepassingen
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
176lbs 75mm Yellow SS Heavy Duty Trolley Wheels Caster Wheels voor voedsel trolleys
| Naam van het product: | 176lbs 75mm geel polyurethaan draaiend medium duty roerwielen van roestvrij staal |
|---|---|
| Stijl:: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Dragend Type:: | Precisiekogellager |
De Wartelwielen van het polyurethaan506lbs Zijslot met Kogellager
| Productnaam: | YLcaster verstrekt 506LBS-van de het Wielwartel van de Ladingscapaciteit de Rode Pu van de de Plaat |
|---|---|
| Stijl:: | 506lbs pu zijslot op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 506lbs |
Kogellager 6“ Polyurethaan Industriële Wheelssurface Gegalvaniseerde Oppervlakte
| productnaam: | Vier per set 6 inch industriële wielzwenkbare PU-zwenkwielen voor zwaar gebruik voor Amazon Sale |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch pu zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
4 van de de Wartelplaat van het duim de Rode Polyurethaan het Type van het Roestvrije staalbevers Economische SS Fabriek China van Karretjewielen
| Productnaam: | 4 van de de Wartelplaat van het duim de Rode Polyurethaan het Type van het Roestvrije staalbevers Ec |
|---|---|
| Stijl:: | De rode bevers van het polyurethaanroestvrije staal |
| Dragend Type:: | Precisiekogellager |
Polyurethaan 660LBS Op zwaar werk berekende Gietmachines van de 8 Duim de Zijrem
| Productnaam: | Hoge Capaciteits Industrieel Wiel 660LBS Op zwaar werk berekende Gietmachines van de 8 duim de Zijre |
|---|---|
| Stijl:: | 660lbs pu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 660lbs |
Zwaar werk rood ijzeren wiel midden ballagers rolstenen tot 837lbs laadvermogen zink geverfd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Wielcentrum: | ijzer |
| Kleur: | Rood |
Total Lock Brake Super Heavy Duty Caster Draaiend Radius 3,5 inch Zwart wiel
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
Zinkgeplatte industriële rollers Temperatuurbereik tot 300 ° F Duurzame zware wielen voor industriële toepassingen en het hanteren van apparatuur
| Brake: | Yes/No |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Swivel Lock: | Yes/No |
4“ van de het Roestvrije staalwartel van het Polyurethaanloopvlak de Gietmachines met Stoflaken
| Productnaam: | 4inch van de de kernwartel van het polyurethaanloopvlak pp van de de Rem de Middelgrote Plicht Wiele |
|---|---|
| Gietmachinestijl:: | Middelgrote plichtspu op pp-roestvrij staalgietmachines |
| Dragend Type:: | Precisiekogellager |

