Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 385 producten.
6 van het de Kernpolyurethaan van het duim de Op zwaar werk berekende Aluminium van de Gietmachinewielen 400KG van de de Ladingscapaciteit van het de Wartelkarretje Wielen Wholesales
| Productnaam: | 6 van het de Kernpolyurethaan van het duim Op zwaar werk berekende Aluminium van de Gietmachinewiele |
|---|---|
| Stijl:: | Gietmachine van de aluminium de op zwaar werk berekende wartel |
| Wielkleur:: | sinaasappel |
8 van het de Wielen Blauwe Polyurethaan van de duim Duurzame Pu Steiger van de de Stamsteiger Stevige de Gietmachinewielen Wholesales
| Productnaam:: | 8 van het de Wielen Blauwe Polyurethaan van de duim Duurzame Pu Steiger van de de Stamsteiger Stevig |
|---|---|
| Wielkleur:: | Rood |
| Wielmateriaal:: | PA+PU |
De oranje Pallet Jack Replacement Wheels 80mm van het Ijzerpolyurethaan de Wielengroothandel van de Gietijzerpu Achterlading
| Productnaam: | De oranje Pallet Jack Replacement Wheels 80mm van het Ijzerpolyurethaan de Wielengroothandel van de |
|---|---|
| Wielkleur:: | Sinaasappel |
| Wieldiameter:: | 80 mm |
2 Wielen van de de Gietmachines Transparante Stoel van het duim de Duidelijke Polyurethaan met Rem
| Product Name:: | 2 Inch Clear Polyurethane Casters Transparent Chair Wheels With Brake |
|---|---|
| Wheel Color:: | Clear/Transparent |
| Wheel Material:: | Polyurethane |
Polyurethaan medium duty rollers met 3-1/2 inch draaiende straal 300lbs laadcapaciteit
| Kleur van het wiel: | Grijs |
|---|---|
| Type wiel: | Polyurethaan |
| Temperatuurbereik: | 0 tot 180 graden F |
144 mm polyurethaan zware rolwielen dubbele kogellagers rood ijzer PU gladde beweging
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| Algemene duur: | 144mm |
Rode zware rollers met ijzeren wiel midden 837lbs lastcapaciteit ballagers
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
6 de Vlakke Enige Wielen van het duimpolyurethaan voor Op zwaar werk berekende Industriële Gietmachines
| productnaam: | 6 inch aluminium kern oranje polyurethaan platte enkele wielen voor zware industriële zwenkwielen |
|---|---|
| wiel kleur:: | Oranje |
| Wiel diameter:: | 4 inch/5 inch/6 inch/8 inch/10 inch |
1188LBS het Polyurethaan Op zwaar werk berekende Gietmachines 360° die van de ijzerkern 8x2-de Wielen van het de Wartelkarretje van het Duimpu Loopvlak roteren
| Productnaam: | 8x2 van het de Wartelkarretje van het duimpu Loopvlak van de de Wielen1188lbs Capaciteit van de het |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende de wartelgietmachine van Pu |
| wiel kleur:: | Groen+Zwart |
Industriële dubbelballagers met een groot rolwiel met een totale sluitrem
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |

