Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
3 duim 4 Duim van de de Wielen Holle Hoofdbout van het 5 Duim de Zachte TPR Boodschappenwagentje Gietmachines Grey Bolt Hole Swivel Casters
| Productnaam:: | 3 duim 4 Duim van de de Wielen Holle Hoofdbout van het 5 Duim de Zachte TPR Boodschappenwagentje Gie |
|---|---|
| wiel kleur:: | Grijs |
| Wielmateriaal:: | TPR |
Hoogte 194 mm pu-rolwiel met ballagers glad rollend rolwiel voor magazijnwagens en industriële
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
450-850 kg laadvermogen polyurethaan rollers met totale vergrendeling remtype en PU ijzeren wiel materiaal
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Montageformaat 375 x 275 inch 3 ton zwaar PU-rolwiel glad loopvlak ontworpen voor mobiliteit en transport van zware apparatuur
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Volledige slotballagers van polyurethaan rotors draaiend met slot holle kernwiel 194 mm hoogte
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Eenwiel Rood Pu Wiel Polyurethane Casters Pu Caster Wiel Met 1000 Lbs Lading Capaciteit
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
Eenwielstyl Rood PU Wiel Polyurethane Rollers Totaal slotremtype Duurzaamheid Materialen
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Polyurethaanrollers met kogellager met totale sluitrem en holle kernwielen
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
PU-ijzermateriaal polyurethaan-rollen voor glad loopvlak en duurzame enkelwielprestaties
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
300-450 kg American Type Heavy Duty PU Iron Aluminium Core Industrial Caster Eenwiel
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |

