Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
Polyurethane-spoelers met dubbele kogellagers voor trolleys 100 mm
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
Polyurethaan-schermen voor zware werkzaamheden met een met zink geverfd beugeloppervlak voor karren
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
837lbs zware polyurethaan rolwielen dubbele kogellagers rode ijzeren centra
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
Zware rood polyurethaan rollen 144 mm lengte zink geverfde dubbele kogellagers
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| Grootte: | 100 mm |
Industriële polyurethaan draairollers met rem in zwart
| Vervaardiging: | Workbench Co. |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Stijl: | Wartelgietmachine |
Industriële bouten-gat rollers met zwaar werk ontwerp en ijzeren wiel midden
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Lagers: | Ballenlagers |
IJzeren wielcentrum zware rollen met een diameter van 100 mm met een duurzaam kogellager voor prestaties in materiaalvervoer
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Ballenlagend ijzeren PU-rolwiel 100 mm voor een superieure draagcapaciteit
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Kleur: | Rood |
IJzeren wiel centrum zware rollers rode lading capaciteit tot 837lbs voor zware lasten
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
Zware rood polyurethaan rollen Zink geschilderde beugel 837lbs laadvermogen
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |

