Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 385 producten.
Polyurethaanwielmateriaal en ballagers voor industriële toepassingen
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
144 mm Algemene lengte en polyurethaan wiel materiaal Heavy Duty ICaster voor zware toepassingen
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
5 van het het Wiel Blauwe Pu Op zwaar werk berekende Industriële Karretje van het duimpolyurethaan het Wielgietmachines
| Productnaam: | 5 van het het Loopvlakwiel de Blauwe Pu van het duimpolyurethaan van het het Karretjewiel Stijve Op |
|---|---|
| Stijl:: | Zuiver Pu-Wiel |
| Wielgrootte:: | 5 inch |
837 lbs. laadvermogen zware rollen rode polyurethaan wielen ijzeren wielen centrum
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
| Wielcentrum: | ijzer |
Hoog laadvermogen zware rollers tot 837 pond met polyurethaan wielen en 144 mm totale lengte
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
300lbs 5 inch polyurethaan wielen
| Productnaam: | 300 lbs 5 inch hoge belasting totaalrem polyrethaan zwenkwielen voor middelzwaar gebruik |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote grijze pu van plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 125x32mm |
Side Lock Brake Shock Absorbing Casters met polyurethaan wielen voor gemakkelijke manoeuvres
| Wieldiameter: | 4 inch |
|---|---|
| De Grootte van het boutgat: | Een kwart inch. |
| Kleur van het wiel: | Grijs |
Medium Duty 300 Lbs Load Capacity Rollers 5-3/4 Inch Hoogte Grijze Polyurethane Wielen
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
400kg het laden van de wielen van het 6 duimpolyurethaan
| productnaam: | 6 inch 400 kg bovenplaat zwenkwiel ijzeren kern rood polyurethaan heavy duty europese type industrië |
|---|---|
| Stijl:: | IJzeren polyurethaan zwaar uitgevoerde industriële zwenkwielen van het Europese type |
| Wielgrootte:: | 150mm |
300kg het laden van de Wielen van het 6 Duimpolyurethaan, de Gietmachinewiel Met veerwerking van ISO9001
| Naam van het product: | 6 inch 300 kg zware ijzeren pu enkele veerwielen voor garages |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel met enkele veer |
| Wieldiameter:: | 6 inch |

