Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
6 duim Vlakke Type Europese van de het Polyurethaanwartel van de Bevers Holle Kern Industriële de Wielenoem
| Productnaam: | 6 duim Vlakke Type Europese van de het Polyurethaanwartel van de Bevers Holle Kern Industriële de Wi |
|---|---|
| Stijl:: | Polyurethaan op zwaar werk berekende Europese industriële bevers |
| Wielgrootte:: | 6 duim |
OEM de Roestvrij staalgietmachine rijdt 100mm Rode Polyurethaan Ingepaste Stam
| Productnaam: | Roestvrije Gietmachinesoem 100mm Middelgrote van het de Stamroestvrije staal van Treaded van het Pli |
|---|---|
| Stijl:: | Rode pu ingepaste stamss gietmachines |
| Dragend Type:: | 6201 kogellager |
Zware wielen van gietijzer met PU-wiel, voorzien van dubbele kogellagers voor soepel rollen en een hoge belastbaarheid
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
10 van het het Polyurethaanstaal van duim Super Op zwaar werk berekende Gietmachines van het Ijzerpu Tweelingwielen de Wartelgietmachines
| Productnaam: | 10 van het het PolyurethaanGietijzer Pu van duim de Super Op zwaar werk berekende Gietmachines Gietm |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielkleur:: | Orange+Black+Silver |
100 mm rode rollen met polyurethane wielen
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
| Lagers: | Ballenlagers |
837 lbs. laadvermogen zware rollen met kogellager en ijzeren wielcentrum voor zware industrie
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
|---|---|
| grootte: | 100 mm |
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
8 van de Gietmachinewielen van de duim de Nylon Steiger van de het Staalstam Stevige Lange Wielen van de de Hoogtesteiger Regelbare
| Productnaam:: | 8 van de Gietmachinewielen van de duim de Nylon Steiger van de het Staalstam Stevige Lange Wielen va |
|---|---|
| Wielkleur:: | rood |
| Wielmateriaal:: | Nylon |
100x32mm Rode de Gietmachinewielen van pvc met de Wielen van het de Plichtskarretje van Meidum van het RemmenKogellager
| Productnaam: | 100x32mm Rode de Gietmachinewielen van pvc met de Wielen van het de Plichtskarretje van Meidum van h |
|---|---|
| Stijl:: | Wartelgietmachine met Rem |
| Wielkleur:: | RED+WHITE |
3 de“ Waterdichte Karretje Vaste Pu-Wielen van de Roestvrij staalgietmachine
| Productnaam: | 3in Waterdichte de Gietmachinewielen van het Karretjegebruik Vaste Pu Roestvrije staal |
|---|---|
| Stijl:: | Vaste pu roestvrij staalgietmachines |
| Dragend Type:: | Kogellager |
8x3 inch Brede Zwenkwielen 3300lbs Ultra Heavy Duty Ijzer PU Kingpinless Front Lock Zwenkwielen Oranje
| productnaam: | 8x3inch Brede Zwenkwielen 3300lbs Capaciteit Ultra Heavy Duty IJzer PU Kingpinless Front Lock Zwenkw |
|---|---|
| Stijl:: | Super zware oranje pu caster |
| wiel kleur:: | Oranje + Zilver |

