Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
5 inch Algemene hoogte Polyurethane rollers voor zwaar werk 1000 lbs laadvermogen kogellager inbegrepen
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Holle Core Polyurethane Casters gladde loopvlak enkelwiel met 194mm hoogte / 2 inch
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Ijzerkern 3“ van de de Wielen600kg Capaciteit van de Polyurethaanlading de Pallet Jack Wheels
| Productnaam: | Het Ijzerkern 3“ van de de Wielen600kg Capaciteit van de Polyurethaanlading de Pallet Jack Wheels va |
|---|---|
| stijl:: | Loopvlak op wiel |
| Wielkleur:: | Zwart |
4 inch polyurethaan ruiten, stijlvol ontworpen voor zware lasten
| Algemene Hoogte: | 4 inch. |
|---|---|
| Ruitengrootte: | 150 mm |
| Hoogte: | 194mm |
Zwarte draaiende polyurethaan rolwielen voor makkelijk te manoeuvreren werkbanken 2,5 inch
| Toepassing: | Werkbank of andere zware houten producten |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Kleur van het wiel: | Zwart |
4 duimvloer - Vriendschappelijke Grey Wheels Medium Duty Industrial-het Sluitengietmachines Wholesales van de Polyurethaanwartel
| Productnaam: | 4 van de het Polyurethaanwartel van duim vloer-Vriendschappelijke Grey Wheels Medium Duty Industrial |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote grijze pu van plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 100x32mm |
Het Polyurethaan Enige Wielen van de aluminiumkern 5 Duim 6 Duim 8 Duim voor de Pallet Jack Industrial Trolleys van Palletvrachtwagens
| Productnaam: | van de het Aluminiumkern van 4inch 5inch 6inch 8inch het Polyurethaan Enige Wielen voor de Pallet Ja |
|---|---|
| Wielkleur:: | Oranje |
| Wieldiameter:: | 100mm/125mm/150mm/200mm |
4 duim 5 Duim 6 Duim Op zwaar werk berekende de Wielen van de het Polyurethaangietmachine van het 8 Duimijzer
| Product Name: | 4 Inch 5 Inch 6 Inch 8 Inch Iron Polyurethane Caster Wheels Heavy Duty |
|---|---|
| Style:: | Swivel polyurethane caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
Polyurethaan 5-3/4 inch Hoogwaardige rollers Bolt Hole Spacing 2-7/8 X 2-7/8 inch Algemene hoogte
| Vervoervermogen: | 300 pond. |
|---|---|
| Kleur van het wiel: | Grijs |
| Type wiel: | Polyurethaan |
4 Pakket 2,5 inch zware draaibare remstop Zinkgeplatte polyurethaan / Caster wiel zijrem
| Toepassing: | Werkbank of andere zware houten producten |
|---|---|
| Wieldiameter: | 2.5 inch |
| Pakkethoeveelheid: | 4 |

