Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
Polyurethaan 80mm de Capaciteit van Palletjack roller wheels with 1870lbs
| Productnaam: | 80mm 1870lbs pu van de gietijzerkern de oranje achterwielen van de polyurethaanpallet voor palletvra |
|---|---|
| Wielkleur:: | Sinaasappel |
| Wieldiameter:: | 80 mm |
80x70mm Groene van de Ladingswielen 1320LBS van het Ijzerpolyurethaan de Capaciteitspallet Jack Rollers
| Productnaam: | Groothandel 80x70mm Groene van de Ladingswielen 1320LBS van het Ijzerpolyurethaan de Capaciteitspall |
|---|---|
| stijl:: | Enig wiel |
| Wielkleur:: | groen |
3 van het het SluitenGietijzer van de duimwartel van het Polyurethaanbevers Duurzame het Ijzerpu Wielen
| Product Name: | 3 Inch Swivel Locking Cast Iron Polyurethane Castors Durable Iron PU Wheels |
|---|---|
| Style:: | Medium duty casters iron pu |
| Wheel Color:: | Red+Black |
Grijze wielkleur middelgrote rollers met ballager met een totale hoogte van 5-3/4 inch
| Temperatuurbereik: | 0 tot 180 graden F |
|---|---|
| type lager: | Ballenlagers |
| Kleur van het wiel: | Grijs |
Zinkgeverfde rollen met polyurethaanwielen tot 837 lbs.
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
ISO9001 500kg die de Industriële Wielen van het 8 Duimpolyurethaan met Aluminiumkern laden
| productnaam: | 8 inch 500kg draaibare bovenplaat aluminium kern oranje polyurethaan zware industriële wielen van he |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende Europese het type van aluminiumpolyurethaan industriële gietmachines |
| Wielgrootte:: | 200mm |
3 Middelgrote de Plichtsgietmachines van het duim Rode Polyurethaan met Zijrem
| Productnaam: | 3inch de rode Gietmachines van de Polyurethaan Middelgrote Plicht met Zijremgroothandel |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote plichtsgietmachines 75mm |
| Wielgrootte:: | 3“ |
5 van de de Wielen Middelgrote Plicht van het duim de Rode Polyurethaan Zachte van de het Sluitenwartel Zijkarren van het de Gietmachineskarretje
| Productnaam: | 5 van de de Wielen Middelgrote Plicht van het duim de Rode Polyurethaan Zachte van de het Sluitenwar |
|---|---|
| Stijl:: | de gietmachinewielen van het 5 duimpu sluiten |
| Wielgrootte:: | 5Inch |
Draaiwijdte 3,5 inch Ultra Heavy Duty Caster Wheel Heavy Duty Heavy Load Capacity Wheels voor industriële toepassingen
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
5 Middelgrote de Plichtsgietmachines van het duimpolyurethaan 155mm Hoogte
| Productnaam: | Amazonië Toppick 5 Gietmachines van de de Wartel Middelgrote Plicht van het duim Echte Polyurethaan |
|---|---|
| Stijl:: | 5 duimpu gietmachines van de wartel de middelgrote plicht |
| Wielgrootte:: | 5 duim |

