Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
Zware werkbank rolwielen holle kern enkelwiel voor industriële verwerking
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
|---|---|
| Type wiel: | Holle kern |
| Ruitengrootte: | 150 mm |
IJzeren wielcentrum 100 mm zware ICaster Duurzame zware lading rollers die soepele mobiliteit en industriële sterkte bieden
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
2.5 inch wieldiameter polypropyleen werkbankrollers met dubbel kogellager
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Vervaardiging: | Workbench Co. |
Hoog laadvermogen Rode polyurethaan zware rollers Dubbele kogellagers
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
Stil en glad polyurethaan zink geplatte rollers met zijkant vergrendeling rem
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Wheel Type: | Polyurethane |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
Voorremmen Polyurethane rollers voor zware ladingen Zwarte wielen Plaat gemonteerd
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Grijze wiel 3-1/2 inch topplaat draaibare medium duty rollers voor 0-180 ° F temperatuur
| Typ van rem: | Zijslot |
|---|---|
| Type wiel: | Polyurethaan |
| Afmaken.: | Zinkgeplatte |
Heavy Duty Polyurethane Casters Red Dual Ball Bearings 837lbs Belastingcapaciteit
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
837lbs wielcapaciteit industriële rolster zink geverfde beugel oppervlaktebehandeling zwaar voertuig duurzaam transport rolster wiel
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Polyurethaan-spoelrollers / ijzeren pu-spoelrolwiel Dual ballenlagers
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |

