Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
200mm het Stijve van de de Hoogtecapaciteit van Plaat Stille Wielen van het Aluminiumpu Gietmachines Europese Type
| Productnaam: | 200mm het Stijve van de de Hoogtecapaciteit van Plaat Stille Wielen van het Aluminiumpu Gietmachines |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminium stijve gietmachines |
| Wielgrootte:: | 200mm |
De groene Tweelinggietmachines van de Wiel Nylon Stoel met de M10x15mm Ingepaste Hoofdlevering van de Stamwartel
| Productnaam: | De groene nylon de stoelgietmachines van het kleuren tweeling-wiel met M10x15mm pasten de hoofdlever |
|---|---|
| Stijl:: | Groene pu stoelgietmachines |
| Wielkleur:: | Groen |
8 duim Zacht Groen Wiel 300kg die Op zwaar werk berekende het Slotgietmachines 304 laden van de Roestvrij staalwartel
| Productnaam: | 8 duim Zacht Groen Wiel 300kg die Op zwaar werk berekende het Slotgietmachines 304 laden van de Roes |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende gietmachine van het tprroestvrije staal |
| Wielkleur:: | Black+green |
Eenwiel Rood PU Wiel Polyurethane Rollers Bieden Total Lock Brake Type Perfecte keuze voor magazijn en apparatuur
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
150 mm wielgrootte polyurethaan rolhullen glad loopvlak Duurzame vervangingswielen geschikt voor zware vrachtwagens en apparatuur
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
150 mm wielgrootte polyurethaan rollers met een laadvermogen van 194 mm hoogte 450-850 kg geladen capaciteit
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
Glanzige rotatie PU ijzeren holle kern rolwiel voor zware toepassingen
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Glanzend loopvlak Zwart PU-wiel 194 mm Hoogte voor opslag en transport van materiaal
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
Zwaar werk 350 kg PU gietijzer draaiwiel zonder rem
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
|---|---|
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
| Type wiel: | Holle kern |
Glanz PU ijzer 4 inch middelgrote rolbal met draaiend stembal met slot
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
| Hoogte: | 194mm |

