Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
de gietmachines van het 4 duimpolyurethaan
| Productnaam: | 4 paste de hoogste plaat van de duim132lbs wartel pu van de het gaten nylon kern van de stambout mid |
|---|---|
| Stijl:: | Plichts Europese type van Pu middelgrote industriële gietmachines |
| Wielgrootte:: | 100mm |
3/4/5/6/8 inch rubberen trolleywielen met glad rollend kogellager
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Heavy Duty 2,5 inch Bolt Hole Spacing Trolley Wheels 90-125mm Voor karren
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Zware draaibare rubbertopplaat castor wiel bollagers
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3/4/5/6/8 inch Nylon ziekenhuis trolley wielrollers voor medische apparatuur
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Wieldiameter: | 3/4/5/6/8 inch |
| Materiaal: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Zware trolleywielen met een kogellager van 90 mm tot 125 mm
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Gedrukte stam/oppervlak |
| Stamgrootte: | M12x15mm |
3 inch stalen wielkolom met 2,5 inch spanningsruimte
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
CE-gecertificeerde trolleywielen zwaar werkhoogtebereik 90mm 125mm Ideaal voor industriële en zware lading hantering van trolleywagens
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Boutgatafstand 25 inch Trolleywielen Zwaar Uitgevoerd Ontworpen voor Trolleykar Met Plaatgrootte 4 x 45 inch en Stevig
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Hoogte 90mm tot 125mm zwenkwielen met een diameter van 3 inch, stalen penmaat M12x15mm, zwenkwielen voor zware apparatuur en transportwagens
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |

