Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
1.5 de“ Stijve Gietmachines van de Plaat Rode Pu Lichte Plicht voor Bedladen
| Product Name: | WBD Manufactures 1.5" Rigid Wheels Light Duty Plate Red PU Caster Wheels For Bed Drawers |
|---|---|
| Style:: | Light duty rigid pu casters |
| Wheel Size:: | 40mm |
Schokabsorberende kogellagers met middelmatige belasting 0 tot 180 graden F Temperatuurbereik
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Gray |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
100 mm zware rollers Algemene lengte 144 mm voor zware toepassingen
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
Rood ijzer PU dubbele kogellagers zware rollen tot 837 lbs laadvermogen
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Wielcentrum: | Zuivel |
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
OEM 770LBS Op zwaar werk berekende Stijve Gietmachines van de Aluminium de Hoogste Plaat
| Productnaam: | YLCASTER OEM 770LBS van het het Aluminiumpu Wiel van de Ladingscapaciteit Hoogste de Plaat Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | 770lbs aluminiumpu stijve gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 770lbs |
400kg ijzerpu Vaste Plaat 5 Gietmachines Dubbel Kogellager van de Duimwartel
| Productnaam: | 5 duim van de het Ijzerpu Vaste Plaat van het Diameter de Stille Wiel 400kg Op zwaar werk berekende |
|---|---|
| Stijl:: | 5 duimpu bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
990LBS capaciteit 6 Duimpu Wartel die Stille Op zwaar werk berekende Gietmachines sluiten
| productnaam: | 990LBS Capaciteit 6 Inch Groene PU Wiel Zwenkbare Vergrendeling Stille Heavy Duty Casters Voor Indus |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch pu zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
1188LBS 200mm de Stijve Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Diameter Hoge Capaciteit
| Productnaam: | WBD-de Capaciteits Stijf Industrieel Wiel 200mm van de Leverings1188lbs Hoog Lading Diameter Op zwaa |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm pu op zwaar werk berekende stijve gietmachines |
| Wielgrootte:: | 20 cm |
Industriële geplatte gelijkstellingsrollers voor zware draaiblokken met een laadvermogen van 300 lbs
| Materiaal: | Staal/ Aluminium/ Plastic/ Rubber |
|---|---|
| Afmaken.: | Zinkgeplatte/poedergecoate/roestvrij staal |
| Type wiel: | TPR/Plastic/rubber/polyurethaan/fenolie/V-groove/staal |
4 van de Plichtsgietmachines van duimone direction de Middelgrote Geplateerde Oppervlakte Zink
| Productnaam: | WBD 4“ van de Jujubepolyuethane van One Direction Stijve Middelgrote de Plichtsgietmachines past aan |
|---|---|
| Stijl:: | 4“ Pu vaste middelgrote plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 4inch |

