Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ polyurethane wheels ] bij elkaar passen 375 producten.
Plaat Stem Bolt Hole Heavy Duty Rollers Met Zink Geverfde Beugel Voor Industrieel
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
Middelgrote Plicht 5“ Pu-Wartelgietmachines met Zijrem past aan
| Productnaam: | Past Hete Verkoop 5 van Amazonië“ Ware Pu-Wartel met de Zijgietmachines van de Rem Middelgrote Plich |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm pu middelgrote de plichtsgietmachines van het wartelsluiten |
| Wielgrootte:: | 125mm |
Vervaardiging uit staal, met uitzondering van:
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Brake: | Yes/No |
5 Vloer die van de duim de Stijve Plaat de Gietmachines van het Kogellagerpu Karretje beschermen
| Productnaam: | Fabrieksprijs van het het Kogellagerpu Karretje van Floorprotecting van de 5 Duim de Stijve Plaat Du |
|---|---|
| Stijl:: | Middelgrote stijve plichtsgietmachines |
| Wielgrootte:: | 5“ |
2-12 inch Algemene hoogte Industriële rollen voor zware prestaties en tot 300 ° F temperatuurbereik
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Feature: | Reliable And Durable |
Gripring-stems met kogellagers voor meubels, afwerking verzinkt, schroefdraad, draagvermogen 10-60 KG
| Load Capacity: | 10-60 KG |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Application: | Furniture |
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
| Algemene Hoogte: | 2-12 inch |
|---|---|
| Tipe lager: | De in punt 3.4.1 van deze bijlage vermelde parameters zijn van toepassing op de in punt 3.4.2 van de |
| Temperatuurbereik: | Tot 300°F |
Industriële rolers met uitbreidbare stammontage zonder draaiblok en zonder kunststof
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
Draadstempelrollers 110 kg capaciteit voor het verwerken van industrieel materiaal
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
Pu 200mm die 990lbs Op zwaar werk berekende Gietmachines met Aluminiumkern laden
| Productnaam: | 200mm 990lbs hoogste plaat Amerikaanse type pu van de aluminiumkern op zwaar werk berekende gietmach |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminium op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielkleur:: | Donkere Geel |

