Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
IJzeren wielcentrum zware rollen met een diameter van 100 mm met een duurzaam kogellager voor prestaties in materiaalvervoer
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Zware rollen met een totale vergrendelingsrem en een kogellager voor bewegende apparatuur
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
Geperste staal rollen met draaiknop met laadvermogen
| Materiaal: | Staal/ Aluminium/ Plastic/ Rubber |
|---|---|
| Brek: | Ja/Nee |
| Type wiel: | TPR/Plastic/rubber/polyurethaan/fenolie/V-groove/staal |
200mm Diameter Zachte TPR bevestigde Op zwaar werk berekende Kogellagerwielen
| Productnaam: | 200mm van het Wielgray fixed heavy duty casters van de Diameter de Grote Grootte Zachte TPR Fabrikan |
|---|---|
| Stijl:: | 200mm TPR bevestigden op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 20cm |
Zware rood polyurethaan rollen Zink geschilderde beugel 837lbs laadvermogen
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
5x2 van het de Wartelslot van de duim506lbs Hoogste Plaat het Kogellagergietmachines
| Productnaam: | WBD-van de Capaciteitsgray swivel lock TPR van de Leverings5x2 duim 506LBS Hoogste de Plaat Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | op zwaar werk berekende gietmachines van het 5 duimtpr de zijslot |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
IJzeren wielcentrum 100 mm zware ICaster Duurzame zware lading rollers die soepele mobiliteit en industriële sterkte bieden
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
6 van de de Gietmachineswartel van duim de Rode pvc Op zwaar werk berekende Wielen van het de Plaatkarretje
| Productnaam: | 6 van de de Gietmachineswartel van duim de Rode pvc Op zwaar werk berekende Wielen van het de Plaatk |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekend de wartelwiel van pvc van het boogloopvlak |
| Wielkleur:: | Red+Black |
Zwaar werk rood ijzeren wiel midden ballagers rolstenen tot 837lbs laadvermogen zink geverfd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
5 van de de Gietmachineswartel van het duim Op zwaar werk berekende Polyurethaan van het de Plaat Zachte Industriële Karretje de Wielengroothandel
| Wielbreedte: | 50mm |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |

