Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
280 kg laadvermogen 6 "Industriële rollen zware rolstenen met zijsluiting
| Naam van het product: | 6 inch bovenste plaat draaiend hol gelegeerd ijzer zwaar rollen met zijklok |
|---|---|
| Stijl:: | van gietijzer |
| Wielmateriaal:: | van gietijzer |
Glanzige wiel loopvlak lichte rolstoelen met een eenvoudig lager / 2-4 inch draaiende straal
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |
Capaciteit Rollers 4 inch Wiel Diameter Top Plaat Draaiende straal 3-1/2 inch Voor zware lasten en hoge gewichtscapaciteit
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
OEM 770LBS Op zwaar werk berekende Stijve Gietmachines van de Aluminium de Hoogste Plaat
| Productnaam: | YLCASTER OEM 770LBS van het het Aluminiumpu Wiel van de Ladingscapaciteit Hoogste de Plaat Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | 770lbs aluminiumpu stijve gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 770lbs |
8 het Type van duim de Rode pvc Korea van de het Kogellager Op zwaar werk berekende Wartel van Karretjewielen Levering van de Plaatgietmachines
| Productnaam: | 8 het Type van duim de Rode pvc Korea van de het Kogellager Op zwaar werk berekende Wartel van Karre |
|---|---|
| Stijl:: | De boog betreedt op zwaar werk berekende wartelgietmachine |
| Wielkleur:: | Red+Black |
Spiraallagers voor middelmatige werkzaamheden met een draaiende straal van 3 1/2 inch
| Grootte van de montageplaat: | 3-3/4 x 3-3/4 inch |
|---|---|
| Type wiel: | Polyurethaan |
| Temperatuurbereik: | 0 tot 180 graden F |
Totale hoogte 2 tot 12 inch Zware uitvoering Zwenkwielen Verzinkt Poedergecoat Roestvrij staal Zware belasting Industriële wielen
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
TPR-topgeplateerde rollenrol voor zware apparatuur in industriële omgevingen
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Zware wielen van gietijzer met PU-wiel, voorzien van dubbele kogellagers voor soepel rollen en een hoge belastbaarheid
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Topplaat type montage roestvrijstalen rolstenen voor bouble ballrace beugel functie
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |

