Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
280kg het laden van Op zwaar werk berekende Kogellagerwielen, Bevers van de 6 Duim de Op zwaar werk berekende Wartel
| productnaam: | 6 inch 42 mm brede bovenplaat dubbele kogellager kunststof pp zware industriële zwenkwielen |
|---|---|
| Stijl:: | PP zware zwenkwielen |
| Wielmateriaal:: | PP/kunststof |
6 Bevers van de duim de Op zwaar werk berekende Wartel met Wit Plastic WielenKogellager
| Productnaam: | 6 Bevers van de duim de Op zwaar werk berekende Wartel met Witte Plastic Wielen |
|---|---|
| Stijl:: | PP zware zwenkwielen |
| Wielmateriaal:: | Plastiek |
360kg het laden van de Richtinggietmachines van de Sluitenwartel, Op zwaar werk berekende Bevers 150mm
| Productnaam: | 150 mm groen geverfd hoogcapaciteitsplaat draaibare witte nylon rollen met slot |
|---|---|
| Stijl:: | Groen geverfde rollen voor zware voertuigen |
| Type:: | Total brake |
280kg capaciteit 5“ Op zwaar werk berekend Industrieel Wielen Hol Plastiek
| Productnaam: | van het de plaatkogellager van de 5 duimwartel de plastic op zwaar werk berekende gietmachines met g |
|---|---|
| Stijl:: | holle plastic op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielmateriaal:: | PP+PP |
ISO9001 KP5-Wielen van het Duim de Op zwaar werk berekende Karretje met Kogellager
| Productnaam: | van het het Co-Polyethyleen van het de plaatkogellager van de 5 duimwartel de op zwaar werk berekend |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende gietmachines van vriespunt |
| Wielmateriaal:: | FP/Co-polyethyleen |
Industriële bouten-gat rollers met zwaar werk ontwerp en ijzeren wiel midden
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Lagers: | Ballenlagers |
Voorremmen Polyurethane rollers voor zware ladingen Zwarte wielen Plaat gemonteerd
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Stalen zware draaiknop 2000 lbs laadvermogen 3,5 inch draaiknop straal
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
Boutgatafstand 25 inch Zware Wiel Caster Rubber PU Nylon TPR Industriële Zwenkwielen voor Zwaar Belast Materieel Mobiliteit
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
Draaibaar TPR lichtgewicht roltrap Grijze wiel 2-4 inch diameter
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Material: | TPR |

