Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
Heavy Duty Trolley Cart Wheels met 2,5 Bolt Hole Spacing Rubber / Nylon Swivel / Stijf
| Type: | Gedrukte stam/oppervlak |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Boutgat het Uit elkaar plaatsen: | 2.5 inch |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Dubbele kogellagers met middelgrote werkzaamheden 4 inch wieldiameter voor zware toepassingen
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Hoogste van de het Wiel280kg Capaciteit van het Plaatstaal Zijslot 150mm Beverwielen
| Productnaam: | WBD vervaardigt 150mm van het het Staalwiel 280kg van de Diameter Hoogste Plaat van het de Capacitei |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm de gietmachines zijslot van het ijzermeubilair |
| Wielgrootte:: | 150mm |
Zware draaibare rubbertopplaat castor wiel bollagers
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3 inch stalen wielkolom met 2,5 inch spanningsruimte
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Heavy Duty trolley wielen met 4 x 4,5 inch plaat
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
50 mm Wijdte extra zware velgen Nylon velgen Rollers Polyurethane velgen Gebouwd voor zware lading industriële toepassingen en mobiliteit
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |

