Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
150X50mm Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Grootte de Plastic Wartel met Enige Rem
| Productnaam: | De productie van 150X50mm Plastic de Wartel Op zwaar werk berekende Gietmachines van het Grootte Zwa |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm pp draaien op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 150x50mm |
1188LBS het Polyurethaan Op zwaar werk berekende Gietmachines 360° die van de ijzerkern 8x2-de Wielen van het de Wartelkarretje van het Duimpu Loopvlak roteren
| Productnaam: | 8x2 van het de Wartelkarretje van het duimpu Loopvlak van de de Wielen1188lbs Capaciteit van de het |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende de wartelgietmachine van Pu |
| wiel kleur:: | Groen+Zwart |
Oem de Wartel Rode Pu van de 1,5 Duim Hoogste Plaat Lichte Plichtsgietmachines
| Productnaam:: | 1,5 duim - hoge de wartel rode pu van de ladings hoogste plaat lichte oem van plichtsgietmachines |
|---|---|
| Materiaal:: | Pu |
| Het dragen:: | Bal |
Rode Vaste Plaat 125mm van 230kg Pu Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Product Name: | 125mm Diameter Red Wheel 230kg PU Fixed Plate Heavy Duty Casters For Caster Wholesaler |
|---|---|
| Style:: | 125mm pu fixed heavy duty casters |
| Wielgrootte:: | 125 mm |
Dubbele kogellagerplaat Montage zware rollers 3,5 draaiende straal 50 mm wiel
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Caster Type: | Heavy Duty |
5-3/4 inch Algemene hoogte Industriële graad rollers 3-1/2 inch Top Plaat draaiende straal
| Radius van de bovenste plaat: | 3-1/2 duim |
|---|---|
| Algemene Hoogte: | 5-3/4 inch |
| Wieldiameter: | 4 inch |
Flexibele Draai van de het Aluminiumkern van de 6 Duimwartel de Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Naam van het product: | 6 inch aluminium kern PU hoge capaciteit wiel bovenplaat vaste zware zwenkwielen te koop |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch aluminium pu vaste wielen |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
8 van de de Wartelplaat van het duim Grote Wiel Holle de Kern Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Productnaam: | Directe Verkoop van de de Wartelplaat van het 8 Duim Grote Wiel Holle de Kern Rubber Op zwaar werk b |
|---|---|
| Stijl:: | 8“ rubberwartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 200mm |
Polyethyleen 150x42mm Op zwaar werk berekende Gietmachines met Groene Geschilderde Steun
| productnaam: | 6 inch groen geverfde bovenplaat draaibare co-polyethyleen zware industriële zwenkwielen |
|---|---|
| Stijl:: | FP zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielmateriaal:: | Co-polyethyleen |
Oranje Pu 150x50mm Op zwaar werk berekende Gietmachines met Dubbel Kogellager
| Productnaam: | 150mm van het de plaat dubbele kogellager van de wartel stijve rem holle oranje pu op zwaar werk ber |
|---|---|
| Stijl:: | Holle pu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Bouw:: | Ballrace twee |

