Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
Rode zware rollers 837lbs Belastingcapaciteit Ballagers ijzeren wiel Centrum Zink geschilderd
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
Rubber 150mm 510lbs die Op zwaar werk berekende Gietmachines met Zijrem laden
| Productnaam: | 150mm 510lbs de hoogste van de het ijzerkern van de plaatwartel rubber op zwaar werk berekende gietm |
|---|---|
| Stijl:: | Ijzer rubber op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielgrootte:: | 5inchx2inch |
250kg capaciteits Rubber Op zwaar werk berekende Gietmachines 200mm Diameter
| Productnaam: | 200mm van de het Wiel250kg Capaciteit van de Diameter Enige Rem Rubber Op zwaar werk berekende de Gi |
|---|---|
| Stijl:: | 8“ rubber zijrem op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 200x50mm |
144 mm polyurethaan zware rolwielen dubbele kogellagers rood ijzer PU gladde beweging
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| Algemene duur: | 144mm |
400kg het laden van 4“ Nylon Op zwaar werk berekende Gietmachines met Zijremgroothandel
| Productnaam: | 4 duim 42mm de wartel nylon op zwaar werk berekende gietmachines van de breedte hoogste plaat met zi |
|---|---|
| Stijl:: | Nylon op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielmateriaal:: | Nylon |
De Capaciteit van Pu 350kg Wielen van de 6 Duim de Op zwaar werk berekende Gietmachine voor Industrieel
| productnaam: | 6 inch diameter 2 inch breedte zwenkplaat boog loopvlak rode pu ijzeren kern zware zwenkwielen voor |
|---|---|
| Stijl:: | Boogloopvlak PU heavy duty zwenkwiel |
| Wielkleur:: | Rood + Zilver |
300kg het laden van 200mm Op zwaar werk berekende Gietmachines met Wartelplaat
| Productnaam: | 200mm de diameter de plaatboog betreden rood pvc pp 2 duim van de breedtewartel boort op zwaar werk |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende de wartelgietmachine van pvc van het boogloopvlak |
| Wielkleur:: | red+black |
6 de Wartel Hol Gietijzer V van de duim Hoogste Plaat het Spoorwielen van Groef Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Product Name: | 6 inch top plate swivel hollow cast iron v groove heavy duty casters track wheels |
|---|---|
| Style:: | Cast iron groove heavy duty casters |
| Wheel Material:: | Iron |
5500lbs capaciteit 8“ Super Op zwaar werk berekende Gietmachines met Zwarte Verfsteun
| Productnaam: | de wartel nylon super op zwaar werk berekende gietmachines van de 8 duim5500lbs passen de hoogste pl |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende wartel nylon gietmachine |
| Wielkleur:: | white+black |
Pu 75mm Lage Profiel Op zwaar werk berekende Gietmachines, de Wielen van het de Hoge Capaciteitspolyurethaan van 500kg
| Productnaam: | 75x50mm 1100lbs 500kg de hoogste pu van de het gietijzerkern van de plaatwartel rode lage wielen van |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende lage wielen van de profielgietmachine |
| Wielkleur:: | red+black |

