Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 475 producten.
Oranje Pu 150x50mm Op zwaar werk berekende Gietmachines met Dubbel Kogellager
| Productnaam: | 150mm van het de plaat dubbele kogellager van de wartel stijve rem holle oranje pu op zwaar werk ber |
|---|---|
| Stijl:: | Holle pu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Bouw:: | Ballrace twee |
Oranje 125mm Pu Op zwaar werk berekende Gietmachines met Remmen voor Karretjes
| Productnaam: | 125mm wartel vaste pu van de remplaat oranje hummer betreden wiel op zwaar werk berekende gietmachin |
|---|---|
| Stijl:: | Pvc-de op zwaar werk berekende gietmachines van de loopvlakwartel |
| Bouw:: | Gelast |
4 het Ijzerkern 360° die van " X2“ Op zwaar werk berekende Gietmachines roteren
| Productnaam: | WBD Wholesales die 4 van de het Ijzerkern van " x2“ Zwarte Rubber de Wartelplaat 360° Op zwaar werk |
|---|---|
| Stijl:: | 4“ rubberwartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 4inch |
837 lbs. laadvermogen zware rollen rode polyurethaan wielen ijzeren wielen centrum
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
| Wielcentrum: | ijzer |
Plaat Stem Bolt Hole Heavy Duty Rollers Met Zink Geverfde Beugel Voor Industrieel
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
6“ van het de Gietmachines Zijslot van de Wartelplaat Op zwaar werk berekende Rubber het Wiel230kg Capaciteit
| productnaam: | 6 "Swivel Plate Side Lock Rubber Wheel 230kg Capaciteit Heavy Duty Casters Groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | 6 "zware zwenkwielen met rubberen zijrem |
| Wielgrootte:: | 150x50mm |
150mm Elastische Rubber Op zwaar werk berekende Gietmachines met 462lbs-de Plaat van de Ladingswartel
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| Kleur:: | Goud+Grijz |
Zij van de Capaciteits Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Rem660lbs Lading de Wartelplaat
| Productnaam: | De zij de Capaciteits Zwarte Plastic Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Rem660lbs Lading dr |
|---|---|
| Stijl:: | 660lbs de op zwaar werk berekende gietmachine van pp |
| Wielgrootte:: | 4x2 duim |
Industriële rollen met een hoge draagcapaciteit
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Lagers: | Ballenlagers |
Polyurethaan-schermen voor zware werkzaamheden met een met zink geverfd beugeloppervlak voor karren
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |

