Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
Eenheidsgewicht 4 kg 5 kg Rubberen rolhullen Aanpasbare niet-markerende loopvlak Type gladde rollen voor magazijnen en toepassingen
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
125mm Wielen van de het Slot de Hittebestendige Gietmachine van de Diameter770lbs Wartel
| Productnaam: | 125mm van de de Capaciteitswartel van het Diameter de Op zwaar werk berekende Hittebestendige Wiel 7 |
|---|---|
| Stijl:: | 125mm wartel lockheat bestand gietmachines |
| Wieldiameter:: | 125mm |
300 kg Compact Draaibaar Lamp Post Barrier Lock Met 151mm Stretching Hoogte
| Laadhoogte: | 148/176/204/248 mm |
|---|---|
| Toepassing: | Industrieel |
| Materiaal van het wiel: | Staal |
1/4 inch Bolt Hole Grootte Grijze Middelgrote Load Rollers Met Wiel Kleur 300Lbs Capaciteit
| De Grootte van het boutgat: | Een kwart inch. |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | 0 tot 180 graden F |
| Wieldiameter: | 4 inch |
Draadstempelrollers 110 kg capaciteit voor het verwerken van industrieel materiaal
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
Heavy Duty 2,5 inch Bolt Hole Spacing Trolley Wheels 90-125mm Voor karren
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Fenolische industriële rolhellingen Polyurethane Wiel Type Uitbreidbare Stem Montage 1-4 inch Wielbreedte
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Side Lock Brake Shock Absorbing Casters met polyurethaan wielen voor gemakkelijke manoeuvres
| Wieldiameter: | 4 inch |
|---|---|
| De Grootte van het boutgat: | Een kwart inch. |
| Kleur van het wiel: | Grijs |
Staalrollers 100-300 kg laadvermogen met 3-8 rubberen wielen
| Toepassing: | Industriële sector |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 100 tot 300 kg |
| Kenmerken: | aan heffingen onderhevig |
Aanpasbare rubberrollers met een laadvermogen van 100 tot 300 kg
| Vervoervermogen: | 100 tot 300 kg |
|---|---|
| Kenmerken: | aan heffingen onderhevig |
| Afmaken.: | Zine-geplatte/gedraaide stengel |

