Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
275 lbs geladen capaciteit medische rolstoelen met 4 inch wiel grootte 4 inch totale hoogte
| Ruitengrootte: | 4 inch |
|---|---|
| Algemene Hoogte: | 4 duim |
| type lager: | Precisiekogellager |
Lichte lading plaat montage Casters glad TPR wiel tot 144 lbs laadvermogen 2-4 inch diameter
| Vervoervermogen: | Tot 144 Pond |
|---|---|
| Wielloopvlak: | Glanz |
| Wijdte van het wiel: | 19-24 mm |
Stalen lichtgewicht draaiend slotrollers met gladde grijze TPR-wielen van -20 tot 100 graden Celsius
| Temperatuurbereik: | -20 tot +100 Graden van Celsius |
|---|---|
| Huismateriaal: | Staal |
| wiellager: | Duidelijk lager |
2-12 inch roestvrij staal afwerking industriële rubber rol / draaiende rollers met wielremmen
| Draai-slot: | Ja/Nee |
|---|---|
| Type wiel: | TPR/Plastic/rubber/polyurethaan/fenolie/V-groove/staal |
| Brek: | Ja/Nee |
Gegalvaniseerde geplatte meer Producten Strekhoogte 151/172/198/248mm Laadhoogte 148/176/204/248mm
| Grootte van de bovenste plaat: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Kleur: | Groen |
Precision Ball Bearing Medical Casters met 4 inch overkoepelende hoogte Nylon Bracket
| Brek: | Dubbele rem |
|---|---|
| Materiaal van de beugel: | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Meubelrollers zwart wiel compatibel met de meeste meubels
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Niet-markerende gietijzeren kern industriële serie rotor draaiend met stalen rubberwiel
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Overall Height: | 3 Inches |
| Tread Type: | Non-Marking |
Groene draaikolken 300 kg laadvermogen gegalvaniseerd staal wiel 151 mm hoogte voor meubels
| Vervoervermogen: | 300 kg |
|---|---|
| Strekhoogte: | 151/172/198/248 mm |
| Kleur: | Groen |
Groen Meer Producten ISO Rosh CE gecertificeerd gegalvaniseerd voor en leveranciers
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Color: | Green |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |

