Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
100mm Witte Stevige Nylon Wielen 304 Gietmachines van de Roestvrij staalwartel met Remmen Wholesales
| Productnaam: | 100mm Witte Stevige Nylon Wielen 304 Gietmachines van de Roestvrij staalwartel met Remmen Wholesales |
|---|---|
| Stijl:: | Nylon Roestvrij staalgietmachines |
| Dragend Type:: | Duidelijk lager |
4inch het Wielvervanging van het bedkader, 80kg-het Wiel van de het Bedgietmachine van het Ladingsziekenhuis
| Productnaam:: | 4 inch 80kg gegraven stamplaat stam draaibare buikbedekking tpr stille medische rollers medisch bed |
|---|---|
| Wielgrootte:: | 100x30mm |
| Hoogte:: | 125 mm |
4 het Type van duim de Hoogste Plaat Stijve Nylon Industriële Wielen van de het Wielbever van Wartelbevers Witte Richting Stevige
| Productnaam: | 4 het Type van duim de Hoogste Plaat Stijve Nylon Industriële Wielen van de het Wielbever van Wartel |
|---|---|
| Stijl:: | Nylon harde industriële wielen van het Europese type |
| Wielgrootte:: | 4inch |
50mm de Lichte Plicht van het Gietijzerwiel 360 Graad die Uitstekend de Wielen Laag Profiel roteren van de Ijzergietmachine
| Productnaam: | 50mm de Lichte Plicht van het Gietijzerwiel 360 Graad die Uitstekend de Wielen Laag Profiel roteren |
|---|---|
| Stijl:: | De lichte gietmachines van het plichtsijzer |
| Wielgrootte:: | 50mm |
2.5 inch wieldiameter polypropyleen werkbankrollers met dubbel kogellager
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Vervaardiging: | Workbench Co. |
Precisie kogellager industriële wielzwenkwielen met wieldiameter van 2 tot 12 inch, geschikt voor zware lasten
| Tread Width: | 1-4 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Application: | Industry |
ISO/SGS/ROSH-gecertificeerde industriële wielrollen voor gladde en stille beweging
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Lichte grey TPR rollers Zink geplatte stalen behuizing glad wiel 2-4 inch draaiende straal
| Draaiwijdte: | 2-4 duim |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | TPR |
| Afmaken.: | Zinkgeplatte |
2.5-inch staal werkbank rollen met draaiende remwielen in zinkgeplatte afwerking
| Wheel Diameter: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Finish: | Zinc Plated |
Aanpasbare rubberen zwenkwielen met verzinkte schroefdraadsteel die grip en soepel rollen bieden op diverse vloertypes
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |

