Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ top plate swivel heavy duty casters ] bij elkaar passen 489 producten.
Remwielen Zwenkwielen Rubber 2 inch 4 inch 5 inch Wielen Zwenkwielen met Rem in Zwart Blauw Groen Kleuren Zwenk Vast Types
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
High Load Capacity Nylon Rollers voor compatibiliteit van meubels
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Compatibility: | Furniture |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Snel en gemakkelijk opheffen met groen staal wiel materiaal Lift Up Top Jack
| Grootte van de bovenste plaat: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Laadhoogte: | 148/176/204/248 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Handpallettruck enz. Meubelen Nylon rolhullen voor wielen Kleur Zwart
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 95x95mm |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Ronde zinkverzinkingsrollen vergroten de productiviteit en efficiëntie op uw werkplek
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
200/250 kg capaciteit Solid Steel Core Industry Swivel Caster Wheel Met Zink Palated Bracket
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Zinkverzorgd |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | PP/PVC/PU/rubber |
| Toepassing: | Vervoer |
Vervaardiging uit staal, met uitzondering van:
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Brake: | Yes/No |
2.5 inch zwarte polyurethaan wielladers met dubbel kogellager
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Tipe lager: | dubbel kogellager |
| Kleur van het wiel: | Zwart |
Industriële sterkte Nylon staal bracket medische rollen met een totale hoogte van 4 inch
| Boutgat het Uit elkaar plaatsen: | 76 x 61 mm |
|---|---|
| Algemene Hoogte: | 4 duim |
| Brek: | Dubbele rem |

