Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty cast iron wheels ] bij elkaar passen 132 producten.
6600lbs Super Zware Zwenkwielen Dubbele Wiel Zwenkplaat 10 Inch Rode Pu Brede Zwenkwielen
| productnaam: | 10 inch Rode Pu Brede Zwenkwielen 6600 lbs Capaciteit Extra Zware Zwenkwielen Twin-wiel Kwartelplaat |
|---|---|
| Stijl:: | Super zware 10 inch zwenkwiel |
| wiel kleur:: | Rood + Zilver |
Totaal remtype PU zwenkwiel 150 mm zware kwaliteit zwenkwiel gebouwd voor logistieke en materiaaltransportkarren
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
1000 Lbs Draagvermogen 3 Ton Heavy Duty PU Zwenkwiel Glad Loopvlak Ontworpen voor Zware Industriële en Apparatuur Mobiliteit
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
5 inch Algemene hoogte 150 mm PU-wielwielen 2 inch wielbreedte voor veelzijdige en zware industriële toepassingen
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
10 van het het Polyurethaanstaal van duim Super Op zwaar werk berekende Gietmachines van het Ijzerpu Tweelingwielen de Wartelgietmachines
| Productnaam: | 10 van het het PolyurethaanGietijzer Pu van duim de Super Op zwaar werk berekende Gietmachines Gietm |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielkleur:: | Orange+Black+Silver |
4 van de Capaciteits Op zwaar werk berekende Gietmachines van het duimwiel 180kg het Ijzer Rubber Stijve Plaat
| Productnaam: | WBD levert van het de Capaciteitsijzer van het 4 duimwiel 180kg van het de Plaatkarretje de Rubber S |
|---|---|
| Stijl:: | 4“ rubber stijve op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 100mm |
4 het Ijzerkern 360° die van " X2“ Op zwaar werk berekende Gietmachines roteren
| Productnaam: | WBD Wholesales die 4 van de het Ijzerkern van " x2“ Zwarte Rubber de Wartelplaat 360° Op zwaar werk |
|---|---|
| Stijl:: | 4“ rubberwartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 4inch |
6 van het de Kernpolyurethaan van het duim de Op zwaar werk berekende Aluminium van de Gietmachinewielen 400KG van de de Ladingscapaciteit van het de Wartelkarretje Wielen Wholesales
| Productnaam: | 6 van het de Kernpolyurethaan van het duim Op zwaar werk berekende Aluminium van de Gietmachinewiele |
|---|---|
| Stijl:: | Gietmachine van de aluminium de op zwaar werk berekende wartel |
| Wielkleur:: | sinaasappel |
Gietijzerpu Wartel Op zwaar werk berekende Gietmachines 6 Duim Rood Stevig Industrieel Wiel Geen het Merken
| Productnaam: | 6 duim Rood Stevig Industrieel Wiel Geen het Merken Op zwaar werk berekende Gietijzerpu Wartelgietma |
|---|---|
| Stijl:: | Wartelgietmachine hd |
| wiel kleur:: | Rood + Zilver |
125x50mm de Op zwaar werk berekende Gietmachines van het DiameterGietijzer met Vetuitsteeksel
| Productnaam: | 125x50mm van het het Gietijzerwiel 230kg van de Diameter de Holle Kern van de Capaciteits Op zwaar w |
|---|---|
| Stijl:: | 125x50mm op zwaar werk berekende ijzer stijve gietmachines |
| Wielgrootte:: | 125X50mm |

