Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty cast iron wheels ] bij elkaar passen 132 producten.
1188LBS het Polyurethaan Op zwaar werk berekende Gietmachines 360° die van de ijzerkern 8x2-de Wielen van het de Wartelkarretje van het Duimpu Loopvlak roteren
| Productnaam: | 8x2 van het de Wartelkarretje van het duimpu Loopvlak van de de Wielen1188lbs Capaciteit van de het |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende de wartelgietmachine van Pu |
| wiel kleur:: | Groen+Zwart |
De Gietijzer8inch Partij zet Gietmachinewielen met Plaatwartel op
| Productnaam: | 8 inch plaat zwenkwielen van massief zilver gietijzer |
|---|---|
| Stijl:: | Massieve gietijzeren zwenkwielen |
| Materiaal:: | Gietijzer + staal |
100mm 396lbs Zwarte Rubber Op zwaar werk berekende Gietmachines met Zijslot
| Productnaam: | WBD vervaardigt 100mm 396lbs Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Capaciteits de Zwarte Rubbe |
|---|---|
| Stijl:: | 4“ Ijzer rubber op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielgrootte:: | 4inchx2inch |
150mm de Op zwaar werk berekende Gietmachines Logo Customizable van de Ijzerkern
| Productnaam: | 150mm het Vaste Wiel Logo Customizable Heavy Duty Casters van de Ijzerkern Rubber voor Verkoop |
|---|---|
| Stijl:: | 6 het“ rubber bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 6 duim |
Polyurethaan 200x50mm Op zwaar werk berekende Gietmachines ISO9001
| Productnaam: | 200mm hoogste van de het ijzerkern van het plaat dubbele kogellager groene versterkt pu op zwaar wer |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende de wartelgietmachine van Pu |
| Wielkleur:: | Green+black |
Rubber 150mm 510lbs die Op zwaar werk berekende Gietmachines met Zijrem laden
| Productnaam: | 150mm 510lbs de hoogste van de het ijzerkern van de plaatwartel rubber op zwaar werk berekende gietm |
|---|---|
| Stijl:: | Ijzer rubber op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielgrootte:: | 5inchx2inch |
Zijslot230kg Holle Kern de Op zwaar werk berekende Geremde Bevers van de 5 Duimwartel met Rem
| Productnaam: | WBD produceert 230kg-van het de Kernijzer van de Ladingscapaciteit de Holle Gietmachines van de het |
|---|---|
| Stijl:: | 230kg zij het slotgietmachines van het capaciteits holle ijzer |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
De Capaciteit van Pu 350kg Wielen van de 6 Duim de Op zwaar werk berekende Gietmachine voor Industrieel
| productnaam: | 6 inch diameter 2 inch breedte zwenkplaat boog loopvlak rode pu ijzeren kern zware zwenkwielen voor |
|---|---|
| Stijl:: | Boogloopvlak PU heavy duty zwenkwiel |
| Wielkleur:: | Rood + Zilver |
125mm 440lbs Ladings Rubber Op zwaar werk berekende Gietmachines met Slot
| Productnaam: | 125mm 440lbs van de het ijzerkern van de plaatwartel de blauwe elastische rubber op zwaar werk berek |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel van elastisch rubber |
| Wielgrootte:: | 5 inch x 42 mm |
Industriële Op zwaar werk berekende Gietmachineswielen 125x50mm van de WielenKogellager van 440LBS Zwart Rubber Vast Type
| Productnaam: | 125x50mm 440LBS Zwarte Rubber het Type van WielenKogellager Vaste Op zwaar werk berekende Industriël |
|---|---|
| Stijl:: | Ijzer Rubber Stijve Gietmachine |
| Wielgrootte:: | 125x50mm |

