Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty cast iron wheels ] bij elkaar passen 132 producten.
6 van de de Wielen450kg Wartel van het duim Groene Polyurethaan van het het Gietijzerpu Karretje Op zwaar werk berekende het Wielgietmachines
| Productnaam: | 6 van de de Wielen450kg Wartel van het duim Groene Polyurethaan van het het Gietijzerpu Karretje Op |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch pu zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 6 duim |
Op zwaar werk berekende 5 van het de Gietmachines Zijslot van het Duimsmeedijzer Rubber van het het Gietijzerkarretje Industriële Wielengroothandel
| Wielbreedte: | 50mm |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Rubbergietmachines |
4 van de het Polyurethaan de Richting Vaste Gietmachine 2816LBS van het duimGietijzer Reeks van het de Capaciteits Stevige Pu Wiel 4PCS
| Productnaam: | 2816LBS capaciteits Stevig Pu Wiel 4PCS Geplaatst het Polyurethaan van het 4 DuimGietijzer Richting |
|---|---|
| Stijl:: | De vaste gietmachines van de ijzerkern pu hd |
| Wielgrootte:: | 4 inch |
5 van de de Bevers Op zwaar werk berekende Vaste Plaat van het duimijzer Pu Zachte Industriële de Wielenbevers China
| Wielbreedte: | 50mm |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | STAAL |
| Type: | Op zwaar werk berekende Ijzerpu Bevers |
4x2 van de het Ijzerkern van de duim de Groene 360 Graad Roterende Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Productnaam: | 4x2 Groene Wiel van de duim het Kleine Grootte 360 van de de Kernpu Wartel van het Graad Roterende I |
|---|---|
| Stijl:: | Groene pu van het wielijzer wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 4x2 duim |
Heavy Duty 4-inch stalen rubberen wielrollers met stalen deksels voor soepele mobiliteit
| Kenmerken: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Wielkern: | Gegooid ijzer |
| Materiaal van het wiel: | Steel+Rubber |
10x2inch PU Ultra Heavy Duty Wielen 6600lbs Zwenkbare Industriële Zwenkwielen Dubbel Wiel
| productnaam: | 10x2inch Korea Type PU Ultra Heavy Duty Wielen 6600lbs Capaciteit Swivel Industriële Wielen Dubbel W |
|---|---|
| Stijl:: | Super zware 10 inch zwenkwiel |
| wiel kleur:: | Rood + Zilver |
Niet-markerende gietijzeren kern industriële serie rotor draaiend met stalen rubberwiel
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Overall Height: | 3 Inches |
| Tread Type: | Non-Marking |
150 mm wielgrootte polyurethaan rolhullen glad loopvlak Duurzame vervangingswielen geschikt voor zware vrachtwagens en apparatuur
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Polyurethaan zwenkwielen met een laadvermogen van 450-850 kg, wielmaat 150 mm, PU ijzeren wielmateriaal, zware wielen voor industrieel gebruik
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Tread Type: | Smooth |

