Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty cast iron wheels ] bij elkaar passen 132 producten.
450-850 kg laadvermogen polyurethaan rollers met totale vergrendeling remtype en PU ijzeren wiel materiaal
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
150mm 6 Duim Zwarte Hittebestendige Vaste 400kg Op zwaar werk berekende Stijve Gietmachines
| productnaam: | WBD levert 150 mm zwarte hittebestendige vaste wielen 400 kg stijve ovenwielen China |
|---|---|
| Stijl:: | Stijve ovenwielen van 150 mm |
| Capaciteit:: | 400KG |
Zware rubberen zwenkwielen met stalen wielmateriaal, belastbaarheid 100 tot 300 kg, mobiliteitsapparatuur voor binnen en buiten
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
100x50mm 440LBS van het de Kern Stijve Meubilair van het CapaciteitsGietijzer Holle de Gietmachineswielen
| Productnaam: | 100x50mm de Holle van het de CapaciteitsGietijzer van het Kernwiel 440LBS Op zwaar werk berekende St |
|---|---|
| Stijl:: | 100x50mm op zwaar werk berekende ijzer stijve gietmachines |
| Wielgrootte:: | 100x50mm |
200kg het hoge Ladings Dragende Gietijzer 4 Duim Dolly Wielen voor Kabinettenmeubilair
| Productnaam: | WBD Wholesales 4 Wartel van het de CapaciteitsGietijzer van het duim de Zilveren Stevige Wiel 200kg |
|---|---|
| Stijl:: | het meubilairgietmachines van het 4 duimijzer |
| Wielgrootte:: | 10 cm |
5 van het de Rollager van het duim Zilveren Meubilair Vaste het Wielbevers
| Naam van het product: | 5 inch tafelwiel zilver ijzer zwaar werk vast meubilair rollers rollagers groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | 5 inch zware ijzeren meubelrollers |
| Wielgrootte:: | 5Inch |
150mm 616LBS van de het Gietijzerwartel van de Ladingscapaciteit Holle geremde de wartelbevers Plaat
| Productnaam: | 150mm van het de Capaciteits de Holle Wiel van de Diameter616lbs Lading van de het Gietijzerwartel v |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm op zwaar werk berekende holle meubilairgietmachines |
| Wielgrootte:: | 150x50mm |
8x2 van het de Plaat660lbs Meubilair van de duimwartel Afsluitbare de Gietmachinewielen
| Productnaam: | 8x2 van het de Plaatwiel 660LBS van de duimwartel de Gietmachines van het de Capaciteitsijzer voor M |
|---|---|
| Stijl:: | gietmachines van het de wartelslot van het 8 duim de op zwaar werk berekende ijzer |
| Wielgrootte:: | 8x2 duim |
4 duim 5 Duim 6 Duim Op zwaar werk berekende de Wielen van de het Polyurethaangietmachine van het 8 Duimijzer
| Product Name: | 4 Inch 5 Inch 6 Inch 8 Inch Iron Polyurethane Caster Wheels Heavy Duty |
|---|---|
| Style:: | Swivel polyurethane caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
Gietijzer 75mm Hoogste Stijve Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Plaat Zwarte Vork voor lijst
| Productnaam: | Verwerkende 75mm Hoogste Plaattype Stijve van het de PlichtsGietijzer van de Plaat Zwarte Vork Midde |
|---|---|
| Stijl:: | Gietijzer stijve gietmachines |
| Wielkleur:: | Ijzer |

