Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty cast iron wheels ] bij elkaar passen 132 producten.
280 kg laadvermogen 6 "Industriële rollen zware rolstenen met zijsluiting
| Naam van het product: | 6 inch bovenste plaat draaiend hol gelegeerd ijzer zwaar rollen met zijklok |
|---|---|
| Stijl:: | van gietijzer |
| Wielmateriaal:: | van gietijzer |
8 het duimGietijzer rijdt Op zwaar werk berekende van het het Ijzerpu Industriële Karretje van de Wartelplaat Groene de Wielenbevers
| Wielbreedte: | 2 duim |
|---|---|
| Huisvestingsmateriaal: | Staal |
| Type: | Op zwaar werk berekende Ijzerpu Gietmachines |
150x50mm Zwarte Rubber van het het Slot Op zwaar werk berekende Gietijzer van de Wielwartel van het de Kern Rubberkarretje de Gietmachinewielen
| Productnaam: | 150x50mm Zwarte Rubber van het het Slot Op zwaar werk berekende Gietijzer van de Wielwartel van het |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm Zijremgietmachine |
| Wielgrootte:: | 150x50mm |
6 van het het SlotGietijzer van duim Groene Zachte Pu Wielen Zij van de het Polyurethaanwartel van de Gietmachinewielen Op zwaar werk berekende OEM
| Productnaam: | 6 van het het SlotGietijzer van duim Groene Zachte Pu Wielen Zij van de het Polyurethaanwartel van d |
|---|---|
| Stijl:: | Pu van de ijzerkern zijslot op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 6 duim |
Rollager het Gietijzerwielen van de 4 Duimwartel voor Meubilair
| Productnaam: | Het hete Gebruik van het Typemeubilair van het het WielGietijzer van de 4 duim Zilveren Kleur de War |
|---|---|
| Stijl:: | gietmachines van het 4 duim de op zwaar werk berekende ijzer |
| Wielgrootte:: | 4 duim |
6 de“ Stijve Gietmachines van het Plaat Industriële Gietijzer 2 Duim Brede Groene de Wielenoem van de Wiel Op zwaar werk berekende Pu Gietmachine
| Productnaam: | 6 de“ Stijve Gietmachines van het Plaat Industriële Gietijzer 2 Duim Brede Groene de Wielenoem van d |
|---|---|
| Stijl:: | 6“ pu bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 6“ |
75x32mm de Op zwaar werk berekende Gietmachines van het de Wartelsluiten van de Gietijzer Ingepaste Stam
| Productnaam: | EXW-Prijs 75x32mm de Stevige van het de Wartelsluiten van de Gietijzer Ingepaste Stam Gietmachines v |
|---|---|
| Stijl:: | De gietmachines van de het sluitenstam van de gietijzerwartel |
| Steunoppervlakte:: | Elektroforesetreament |
De op zwaar werk berekende Karretjegietmachine rijdt 100x50mm Rubber van de het Ijzerkern van 4 de Plaatgietmachines van de duimwartel het Zwarte
| Naam van het product: | 100x50mm van de Plaatgietmachines van de 4 duimwartel van de het Ijzerkern Zwarte van de het Karretj |
|---|---|
| Stijl:: | 100mm Ijzer Rubbergietmachine |
| Wielgrootte:: | 100 mm |
100 lb. laadvermogen 4 kg-5 kg. eenheidsgewicht rubberen ruiters met gietijzeren wielen
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Type: | Casters |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Montageformaat 375 x 275 inch 3 ton zwaar PU-rolwiel glad loopvlak ontworpen voor mobiliteit en transport van zware apparatuur
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |

