Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
150 mm polyurethaan rolhullen glad loopvlak 2 inch wielbreedte wielen ontworpen voor een soepele werking en verminderde geluidsniveaus
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Stalen behuizing Rubberen zwenkwielen met rubberen PP-kernwiel en dubbele kogellagers Geschikt voor apparatuurmobiliteit
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Feature: | Customable |
Gecustomiseerde industriële rubberrolbanden met niet-markerend loopvlak
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Eenwiel Rood Pu Wiel Polyurethane Casters Pu Caster Wiel Met 1000 Lbs Lading Capaciteit
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
4 inch polyurethaan ruiten, stijlvol ontworpen voor zware lasten
| Algemene Hoogte: | 4 inch. |
|---|---|
| Ruitengrootte: | 150 mm |
| Hoogte: | 194mm |
4 tot 5 kg industrieel licht rubberen roltrap met zinkgeplatte afwerking en draadloze stam
| Afmaken.: | Zine-geplatte/gedraaide stengel |
|---|---|
| Gebruik: | Binnen/buiten |
| Type: | Draaibare/vastgezette/remrollen |
3 tot 8 inch wieldiameter rubberen zwenkwielen aanpasbare lageropties roller dubbele kogellager voor prestaties
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Application: | Industry |
Hoogste van de het Wiel280kg Capaciteit van het Plaatstaal Zijslot 150mm Beverwielen
| Productnaam: | WBD vervaardigt 150mm van het het Staalwiel 280kg van de Diameter Hoogste Plaat van het de Capacitei |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm de gietmachines zijslot van het ijzermeubilair |
| Wielgrootte:: | 150mm |
200kg het hoge Ladings Dragende Gietijzer 4 Duim Dolly Wielen voor Kabinettenmeubilair
| Productnaam: | WBD Wholesales 4 Wartel van het de CapaciteitsGietijzer van het duim de Zilveren Stevige Wiel 200kg |
|---|---|
| Stijl:: | het meubilairgietmachines van het 4 duimijzer |
| Wielgrootte:: | 10 cm |
5 van het de Rollager van het duim Zilveren Meubilair Vaste het Wielbevers
| Naam van het product: | 5 inch tafelwiel zilver ijzer zwaar werk vast meubilair rollers rollagers groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | 5 inch zware ijzeren meubelrollers |
| Wielgrootte:: | 5Inch |

