Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Wearable 230kg-Capaciteit de Wartelgietmachines van het 5 Duimsluiten met Groene Steun
| Productnaam: | wartel van de 5 duim bevestigde de hoogste plaat stijf sluiten pp uitboort zwarte elastische rubber |
|---|---|
| Stijl:: | Elastische rubberwartel op zwaar werk berekende gietmachine |
| Capaciteit:: | 230KG |
200mm Stijve Op zwaar werk berekende de Kernpu Nylon Gietmachines van het Plaataluminium
| Productnaam: | Levert 200mm Stijve de Kernpu Screwfix Nylon Gietmachines van het Plaat Europese Op zwaar werk berek |
|---|---|
| Stijl:: | Het aluminiumpolyurethaan bevestigde industriële gietmachines |
| Wielgrootte:: | 200mm |
Zwart Rubber Enig Wiel 100mm 125mm 150mm 200mm van het IjzerKogellager voor Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Productnaam: | 100mm 125mm 150mm het 200mm Zwarte Rubber Enige Wiel van het IjzerKogellager voor Op zwaar werk bere |
|---|---|
| Stijl:: | Ijzer Rubberwiel |
| Wielgrootte:: | 100/125/150/200mm |
200x50mm 550LBS Zachte Hoogste van het het Ijzer Rubberkarretje van de Plaatwartel Zwarte de Wielen Op zwaar werk berekende Dubbele Rem
| Productnaam: | 200x50mm 550LBS de Zachte van het de Wartel Zwarte Ijzer van de Wiel Hoogste Plaat van het Karretjew |
|---|---|
| Stijl:: | Zwarte Rubber Afsluitbare Gietmachine |
| Wielgrootte:: | 200x50mm |
150mm de Totale Rem Ingepaste Gietmachines van de het Kogellager Middelgrote Plicht van de Stam Holle Kern
| productnaam: | 150mm Totale Rem Ingepaste van het de KernKogellager van de Stamwartel Holle de Gietmachineswielen W |
|---|---|
| Stijl:: | Ingepaste het sluitengietmachines van stam zwarte pvc |
| Wielkleur:: | Zwarte kleur |
120mm 1320lbs Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Capaciteits de Industriële Wartel
| Productnaam: | 120mm 1320lbs van de gietmachinewielen van het plaatspoor de de u-Groef van het de kleurenzink wiele |
|---|---|
| Stijl:: | U track groef caster |
| Wieldiameter:: | 120mm |
2,5 Duim 80kg die Nylon Gietmachines laden
| Productnaam: | 2,5 de wartelvlakte die van de duim176lbs 80kg plaat witte nylon lage de wielengroothandel dragen va |
|---|---|
| Stijl:: | De nylon lage wielen van de profielgietmachine |
| Wielkleur:: | Wit |
2-12 inch roestvrij staal afwerking industriële rubber rol / draaiende rollers met wielremmen
| Draai-slot: | Ja/Nee |
|---|---|
| Type wiel: | TPR/Plastic/rubber/polyurethaan/fenolie/V-groove/staal |
| Brek: | Ja/Nee |
Mobiliteit zonder inspanning 5 inch medium duty PU roterende rolwielen voor zware lasten in industriële omgevingen
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
Industriële vloervergrendeling De milieuvriendelijke keuze voor uw magazijnbeheer
| Grootte van de bovenste plaat: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Laadhoogte: | 148/176/204/248 mm |
| Type: | Draaiend |

