Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Opvouwbaar platform trolley 2/4/6 wielen voor een gemakkelijke en handige materiaal hantering
| Type handvat: | opvouwbaar |
|---|---|
| Platform: | Plattform van kunststof/roestvrij staal |
| Materiaal: | Staal |
Total Lock Brake Type Casters for Material Handling Equipment with 304 Stainless Steel Bracket Material
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Brake Type: | Total Lock |
880LBS Hittebestendige capaciteit Roterend 6“ Drogende Gietmachines van het Rekkarretje
| Productnaam: | 880LBS capaciteits Hittebestendig Roterend Wiel 6“ Drogende de Gietmachinesfabrikant China van het R |
|---|---|
| Stijl:: | 6 de“ drogende gietmachines van het rekkarretje |
| Capaciteit:: | 880lbs |
Nylon-staal met beugelwit-grijs voor industriële toepassingen
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Overall Height: | 4 Inches |
Efficiënt vervoer van zware of omvangrijke voorwerpen met opvouwbaar platform
| Superioriteit: | Draagbaar |
|---|---|
| Grootte van het platform: | 90 cm x 60 cm |
| Type handvat: | opvouwbaar |
Opvouwbaar handvat type trolley platform voor veilige en stabiele materiaalbehandeling
| Type wiel: | TPR/PU wiel |
|---|---|
| Gewicht: | 15 kg |
| Totale hoogte: | 90cm |
Polypropyleen wiel van 4 inch met hoge belastbaarheid en boutgatafstand 76*61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
60mm Zwarte Plastic Kleine van de de Stamwartel van Karretjewielen M8 Ingepaste van de het Voedselkar Stevige de Gietmachinesfabrikant YLcaster
| Productnaam:: | 60mm Zwarte Plastic Kleine van de de Stamwartel van Karretjewielen M8 Ingepaste van de het Voedselka |
|---|---|
| Wielmateriaal:: | Plastiek |
| Type:: | De wielen van de voedselkar |
350KG Draagvermogen Zwenkwielen Inclusief 2 Wielbreedtes Ideaal voor Industrieel Transport en Materiaalbehandelingsoplossingen
| Wheel Width: | 2 |
|---|---|
| Manufacturer: | WBD |
| Capacity: | 350KG |
Heavy Duty PA Light Duty Casters 350KG Capaciteit Solid Core Wheel Schroef In Plate Montage door WBD
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Capacity: | 350KG |
| Wheel Material: | PA |

