Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Dubbele kogellagers met een middelmatige rol met een draaiband met een draaiband van 3-1/2 inch en een zijslotrem
| temperatuurbereik: | 0 tot 180 graden F |
|---|---|
| Grootte van de montageplaat: | 3-3/4 x 3-3/4 inch |
| Algemene lengte: | 5-3/4 inch |
Grijs/rood/blauw/oranje/groen/wit middelgrote rollen met zijdesluitremtype en 300 lbs laadvermogen
| Grootte van de montageplaat: | 3-3/4 x 3-3/4 inch |
|---|---|
| Afmaken.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Wieldiameter: | 4 inch |
Heavy Duty American Solid Core Casters / Casters voor meubilair 600KG Belastingcapaciteit Ballagers
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
Heavy Duty 2,5 inch Bolt Hole Spacing Trolley Wheels 90-125mm Voor karren
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Nylon zwenkwielen met plaatbevestiging, 65 mm wielmaat, perfect voor handpallettrucks en magazijnmateriaaltransport
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
Snel en gemakkelijk opheffen met groen staal wiel materiaal Lift Up Top Jack
| Grootte van de bovenste plaat: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Laadhoogte: | 148/176/204/248 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Glanzige roller rubber rollen wielen draaiend rubberwiel voor de industrie
| Wieldiameter: | 3-8 inch |
|---|---|
| Kenmerken: | aan heffingen onderhevig |
| Tipe lager: | Roller/dubbele bal/eenvoudig lager |
Side Lock Medium Duty Casters in grijs voor zware ladingcapaciteit en duurzaamheid
| Afmaken.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Type wiel: | PU/PVC/TPR/PP/rubber |
| Radius van de bovenste plaat: | 3-1/2 duim |
Zinkgeplatte rubberen ruiten voor binnenshuis 2 inch Wieldiameter 46mm Wiel voor zware bewegingen
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Heavy Duty Steel Rubber Rollers Met 264lbs Capaciteit 3 Inches High Smooth Rolling Wheels
| Feature: | Steel Covers |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Overall Height: | 3 Inches |

