Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Rolhulzen voor platte montage geschikt voor meubels Rolhulzen met een zware laadcapaciteit die een soepele rollen en lange duurzaamheid bieden
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Manufacturer: | WBD |
| Compatibility: | Furniture |
Heavy Duty American Nylon PA Casters Plate gemonteerd 350KG Capaciteit Set van 4 Schroef In Wheels
| Installation Method: | Screw-In |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 |
| Caster Type: | American |
Temperatuur tot 300°F Gedrukt stengel gemonteerde dragende rollen
| Overall Height: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
Heavy Duty 350KG Ball Bearing Nylon Casters Schroef In Installatie 100 Lbs Load Capaciteit
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
90-135 kg capaciteit lichte rolers met een totale hoogte van 4,5 inch
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
High Capacity Stainless Steel Casters 105mm Wheel Width 90-135kg Capacity and 4.5 Inches Overall Height
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Mounting Size: | 75*32Inches |
Geladen capaciteit 275lbs Polypropyleen artikelen Perfect voor structurele toepassingen die robuuste materiaal eigenschappen vereisen
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 275lbs |
| Load Capacity: | 125kg |
7.5 inch draaibare plaatmontage met dubbel kogellager
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Kogellager 6“ Polyurethaan Industriële Wheelssurface Gegalvaniseerde Oppervlakte
| productnaam: | Vier per set 6 inch industriële wielzwenkbare PU-zwenkwielen voor zwaar gebruik voor Amazon Sale |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch pu zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
ISO9001 de vlakke Plaat van de Loopvlakwartel de Beverwielen van de 6 Duimwartel voor Dolly
| Productnaam: | 6 inch Holle Wiel 616LBS Laadvermogen Gietijzeren Zwenkplaat Heavy Duty Casters Groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch zware meubelwielen |
| Wielgrootte:: | 150mm |

