Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Eenwielstyl Rood PU Wiel Polyurethane Rollers Totaal slotremtype Duurzaamheid Materialen
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
200x50mm de Zwarte 660LBS Stevige Rubbergietmachines van het Capaciteitsaluminium
| Productnaam: | Wholesales 200x50mm Zwarte Op zwaar werk berekende Stijve het Aluminium Rubbergietmachines Screwfix |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminium rubber stijve type Europese industriële gietmachines |
| Wielgrootte:: | 200mm |
5 van het de Kernkarretje van duimpvc de Holle Gietmachines van de de Plaat Middelgrote Plicht Stijve
| productnaam: | 5 van het de Kernkarretje van duim de Zwarte pvc Holle van de de Wielen Stijve Plaat van de Gietmach |
|---|---|
| Stijl:: | De middelgrote gietmachines van plichts zwarte pvc |
| Wielkleur:: | zwart |
1/4 inch Bolt Hole Grootte Grijze Middelgrote Load Rollers Met Wiel Kleur 300Lbs Capaciteit
| De Grootte van het boutgat: | Een kwart inch. |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | 0 tot 180 graden F |
| Wieldiameter: | 4 inch |
Polyurethaan 5-3/4 inch Hoogwaardige rollers Bolt Hole Spacing 2-7/8 X 2-7/8 inch Algemene hoogte
| Vervoervermogen: | 300 pond. |
|---|---|
| Kleur van het wiel: | Grijs |
| Type wiel: | Polyurethaan |
5-3/4 inch Algemene hoogte Industriële graad rollers 3-1/2 inch Top Plaat draaiende straal
| Radius van de bovenste plaat: | 3-1/2 duim |
|---|---|
| Algemene Hoogte: | 5-3/4 inch |
| Wieldiameter: | 4 inch |
Dubbele kogellager werkbank rollers 2,5 inch wielen Corrosieweerstand
| laadvermogen: | 300 pond. |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Kleur: | Zwart |
Geruisloze en slijtvast trolleywielen met M12x15mm draadstaaf
| Plaatgrootte: | 4 x 4,5 inch |
|---|---|
| Hoogte: | 90 mm-125 mm |
| Lagers: | Ballenlagers |
Zwarte werkbankrollers met draaibare remfunctie
| Type wiel: | Draaien met rem |
|---|---|
| Afmaken.: | Zinkgeplatte |
| Stijl: | Wartelgietmachine |
4 inch zinkgeplatte draaibank met polyurethaan wielen werkbank
| Vervoervermogen: | 300 pond. |
|---|---|
| Stijl: | Wartelgietmachine |
| Vervaardiging: | Workbench Co. |

