Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
1-4 inch loopvlakbreedte industriële wielen voor temperatuurbereik tot 300 ° F
| Materiaal: | Staal/ Aluminium/ Plastic/ Rubber |
|---|---|
| Wieldiameter: | 2-12 inch |
| Vervoervermogen: | Tot 5.000 pond |
Remwielen Zwenkwielen Rubber 2 inch 4 inch 5 inch Wielen Zwenkwielen met Rem in Zwart Blauw Groen Kleuren Zwenk Vast Types
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
Customizable Rubber Casters Bearing Type Roller/Double Ball/Plain Bearing Finish Zine Plated/Threaded Stem
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |
De thermoplastische Rubber 150mm 250kg Stijve Richtinggietmachines van de Sluitenwartel
| Productnaam: | WBD-Verkoop 150mm de Capaciteitstpr Stijve Op zwaar werk berekende Gietmachines van Gray Soft Direct |
|---|---|
| Stijl:: | 150mm TPR stijve op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 150mm |
Industrieel Gietijzer 360 Graad die de Gietmachines van de 6 Duimwartel roteren
| productnaam: | WBD biedt 6 inch zilveren industriële wiel gietijzeren 360 graden draaibare zwenkkop zware wielen vo |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch ijzeren zwenkwielen voor meubels |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
Niet-markerende gietijzeren kern industriële serie rotor draaiend met stalen rubberwiel
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Overall Height: | 3 Inches |
| Tread Type: | Non-Marking |
Polyurethaanrollers met kogellager met totale sluitrem en holle kernwielen
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
5x2 van het de Wartelslot van de duim506lbs Hoogste Plaat het Kogellagergietmachines
| Productnaam: | WBD-van de Capaciteitsgray swivel lock TPR van de Leverings5x2 duim 506LBS Hoogste de Plaat Op zwaar |
|---|---|
| Stijl:: | op zwaar werk berekende gietmachines van het 5 duimtpr de zijslot |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
230kg van de Plaat Zacht Gietmachines van de capaciteitstpr Wartel Kogellager 125mm Beverwielen
| Naam van het product: | Fabrieksverkoop 230kg Capaciteit 125mm Grijze TPR-wiel draaiplaat zachte zware rollers kogellager |
|---|---|
| Stijl:: | 125 mm TPR draaibare rollen voor zwaar werk |
| Wielgrootte:: | 125mm |
8 van het de Hoge Capaciteitspu Ijzer van het duimwiel de Bevers van de het Sluitenwartel
| Productnaam: | Fabrieksverkoop van het de Hoge Capaciteitsijzer Pu van het 8 duimwiel van het de Wartelslot de Op z |
|---|---|
| Stijl:: | 8 duimpu de industriële gietmachines van het wartelslot |
| Wielgrootte:: | 200mm |

