Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Draaibare zwenkwielen met polyurethaan en vergrendeling, enkele wiel met kogellager, perfect voor materiaalhandling en transporttoepassingen
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Doppelballagers voor werkbanken met draaiend rolbord met zinkgeplatte efficiëntie
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Vervaardiging: | Workbench Co. |
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
Volledige slotballagers van polyurethaan rotors draaiend met slot holle kernwiel 194 mm hoogte
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Niet-glijdend middelmatig draaiend wiel rolband rubber 4 inch wieldiameter middelmatig niet-glijdend 3-6 inch wielbreedte
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Type: | PU/PVC/TPR/PP/Rubber |
Vastgewortelde wielballagers met Amerikaanse plaat 2
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
8 de Wartelgietmachines van het duim Stille TPR Thermoplastische Rubber616lbs Richtingsluiten
| Naam van het product: | 8 inch Big Size Silent TPR Wheel 616LBS Capaciteit Swivel Locking Heavy Duty Casters Groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | 8 inch TPR zijkant slot heavy duty rollers |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
2 de Wartelwiel van duim Industrieel Groen Pu Zwaar Karretjes met Kogellager
| Productnaam: | 6x2 inch Industrial Green PU Wheel Swivel Heavy Duty Casters voor zware trolleys |
|---|---|
| Stijl:: | 6x2 inch pu draaiende zware rollen |
| Wielgrootte:: | 6x2 duim |
Glanzend draaiende industriële 2 inch zwarte pvc-rollers voor lichte rollers leverancier
| Afmaken.: | Zinkgeplatte |
|---|---|
| Algemene Hoogte: | 2-3/8 inch |
| Stamdiameter: | 7/16 inch |
2816LBS capaciteitsGietijzer 4 Pu-Gietmachinereeksen Twee Kogellager
| Productnaam: | 2816LBS van de het Gietijzerkern Pu van het capaciteitshuisdier Vastgestelde van de het Wielplaat St |
|---|---|
| Stijl:: | Pu van de ijzerkern bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 4 duim |
320kg de Plaat van de ladingscapaciteit Pu de Gietmachines van de 4 Duimwartel voor Karretje
| Productnaam: | Van het de Hoge Capaciteitsijzer Pu van WBD Wholesales 320kg van de de Wartelplaat Zij het Slot Op z |
|---|---|
| Stijl:: | 320kg ijzerpu zijslot op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielcapaciteit:: | 320kg |

