Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
2.5-inch staal werkbank rollen met draaiende remwielen in zinkgeplatte afwerking
| Wheel Diameter: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Finish: | Zinc Plated |
Industriële vloervergrendeling met stalen wielen Duurzaam en milieuvriendelijk
| Oppervlaktebehandeling: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Kleur: | groen |
| Wielmateriaal: | Staal |
660lbs capaciteits4inch Nylon Gietmachines met Wartel Hoogste Plaat
| Productnaam: | plaat witte nylon op zwaar werk berekende Europese type van de 4 duim660lbs wartel hoogste industrië |
|---|---|
| Stijl:: | Nylon op zwaar werk berekende Europese type industriële gietmachines |
| Wielgrootte:: | 100mm |
ISO9001 500kg die de Industriële Wielen van het 8 Duimpolyurethaan met Aluminiumkern laden
| productnaam: | 8 inch 500kg draaibare bovenplaat aluminium kern oranje polyurethaan zware industriële wielen van he |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende Europese het type van aluminiumpolyurethaan industriële gietmachines |
| Wielgrootte:: | 200mm |
400kg het laden van de wielen van het 6 duimpolyurethaan
| productnaam: | 6 inch 400 kg bovenplaat zwenkwiel ijzeren kern rood polyurethaan heavy duty europese type industrië |
|---|---|
| Stijl:: | IJzeren polyurethaan zwaar uitgevoerde industriële zwenkwielen van het Europese type |
| Wielgrootte:: | 150mm |
2.5 inch zwarte polyurethaan wielladers met dubbel kogellager
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
|---|---|
| Tipe lager: | dubbel kogellager |
| Kleur van het wiel: | Zwart |
Zwarte Kleur van de de Kern Rubberwartel van het 5 Duimaluminium het Kogellagergietmachines
| Productnaam: | 5 van de het Aluminiumkern van de duim Zwarte Kleur Op zwaar werk berekende Europese van het de Wart |
|---|---|
| Stijl:: | Industriële gietmachines van de aluminium de rubber op zwaar werk berekende wartel |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
Oranje Wearable het Roestvrije staalgietmachines van de 5 Duim660lbs Lading
| Productnaam: | 5 bevestigde de duim660lbs hoogste plaat pu 304 van het wartel oranje aluminium op zwaar werk bereke |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminiumpu roestvrij staalgietmachine |
| Wielkleur:: | Orange+PU |
Gietijzer 75mm Hoogste Stijve Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Plaat Zwarte Vork voor lijst
| Productnaam: | Verwerkende 75mm Hoogste Plaattype Stijve van het de PlichtsGietijzer van de Plaat Zwarte Vork Midde |
|---|---|
| Stijl:: | Gietijzer stijve gietmachines |
| Wielkleur:: | Ijzer |
Industriële sterkte Nylon staal bracket medische rollen met een totale hoogte van 4 inch
| Boutgat het Uit elkaar plaatsen: | 76 x 61 mm |
|---|---|
| Algemene Hoogte: | 4 duim |
| Brek: | Dubbele rem |

