Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
Staalrollers 100-300 kg laadvermogen met 3-8 rubberen wielen
| Toepassing: | Industriële sector |
|---|---|
| Vervoervermogen: | 100 tot 300 kg |
| Kenmerken: | aan heffingen onderhevig |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
4x2 van de het Meubilairwartel van de duim de Holle Kern Capaciteit van de de Gietmachines200kg Lading
| Productnaam: | De hete van de het Gebruiks4x2 duim van het Stijlmeubilair van het de Kernwiel Zilveren Holle van de |
|---|---|
| Stijl:: | 4x2 gietmachines van het duim de holle ijzer |
| Wielgrootte:: | 4x2 duim |
Aanpasbare rubberrollers met een laadvermogen van 100 tot 300 kg
| Vervoervermogen: | 100 tot 300 kg |
|---|---|
| Kenmerken: | aan heffingen onderhevig |
| Afmaken.: | Zine-geplatte/gedraaide stengel |
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
8 van de de Ladingscapaciteit van de duim Grote Diameter 660LBS van de het Gietijzer Holle Wartel de Plaatgietmachine
| Productnaam: | YLcaster vervaardigt 8 van het de Hoge CapaciteitsGietijzer van de duim de Grote Gietmachine 660LBS |
|---|---|
| Stijl:: | gietmachines van het 8 duim de op zwaar werk berekende holle ijzer |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
Industriële het Gietijzerpu Vaste Gietmachines van 880LBS Stijve Wielen van het 5 Duim de Groene Polyurethaan
| Productnaam: | 5 van het de Wielen880lbs Gietijzer van het duim de Groene Polyurethaan Stijve Vaste Industriële Gie |
|---|---|
| Stijl:: | 5 duimpu bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 5 inch |
100 lb. laadvermogen 4 kg-5 kg. eenheidsgewicht rubberen ruiters met gietijzeren wielen
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Type: | Casters |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
250 kg capaciteit steigerwielen met flexibel gebruik
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
Laadcapaciteit Steigerwielen met zinkgecoate plaat - 200-250 kg laadcapaciteit
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |

