Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ heavy duty industrial caster wheels ] bij elkaar passen 593 producten.
500 kg laadvermogen zware wagenwiel 8 inch industriële draaiwielwielen wielen
| Naam van het product: | YLcaster levert 500 kg laadvermogen zwaar werk wiel 8 inch draaiende hittebestendige rollers |
|---|---|
| Stijl:: | 500 kg draaibare hittebestendige rollen |
| Vervoervermogen:: | 500 kg |
OEM Donkerrood Polyurethaanwiel 230kg de Gietmachines van de 5 Duimwartel
| Productnaam: | WBD-OEM van de het Wiel230kg Wartel van het 5 duim Donkerrode Polyurethaan de Plaat Op zwaar werk be |
|---|---|
| Stijl:: | 5 duimpu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 5 duim |
150x50mm Zwarte Industriële Rubber Op zwaar werk berekende de Gietmachinewielen van het Gietmachines360° Draaiende Aluminium
| Productnaam: | 150x50mm Zwarte Industriële Rubber Op zwaar werk berekende de Gietmachinewielen van het Gietmachines |
|---|---|
| Stijl:: | Wartel van de aluminium de rubber op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielkleur:: | Black+Silver |
Stalen rubber niet-markerende rubber rollen wielen 2 inch met 100 lbs laadvermogen en stalen deksels
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Load Capacity: | 100 Lbs |
| Wheel Material: | Steel+Rubber |
Vervaardiging uit staal, met uitzondering van:
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Brake: | Yes/No |
De zijrem rijdt 6 van de de Wartelplaat van Duimpvc Gietmachines Op zwaar werk berekende 280KG Lading
| Productnaam: | Zijremwielen 6 inch PVC-zwenkplaatzwenkwielen Heavy Duty voor industriële groothandel China |
|---|---|
| Stijl:: | Pvc zwenkwielen voor zwaar gebruik met zijvergrendeling |
| Bouw:: | Gelast staal |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| Productnaam: | 6 Gietmachines van Temprature van duim de Stevige Zwarte Wielen Op zwaar werk berekende Hoge voor Ov |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende hoge tempraturegietmachines |
| Wieldiameter:: | 6 duim |
Glanzige werkbank zware rollen met terugtrekbare zijkanten met een hoge laadcapaciteit
| Typ van rem: | Totaal Slot |
|---|---|
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
| Type wiel: | Holle kern |
8 van de de Wartelplaat van het duim de Grote Zwarte Rubberwiel van de het Slot Holle Kern Zij Op zwaar werk berekende Bevers voor Industriële Karretjes
| Productnaam: | 8 van de de Wartelplaat van het duim de Grote Zwarte Rubberwiel van de het Slot Holle Kern Zij Op zw |
|---|---|
| Stijl:: | Holle rubberwartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 8 duim |
Gegalvaniseerde geplatte meer producten bovenste plaat grootte 100*100*85*85 staal wiel materiaal voor prestaties
| Strekhoogte: | 151/172/198/248 mm |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Type: | Draaiend |

