Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 239 producten.
837lbs laadvermogen ijzeren PU rolwiel met zink geverfde beugel oppervlaktebehandeling voor zware industriële machines
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
300-450 kg American Type Heavy Duty PU Iron Aluminium Core Industrial Caster Eenwiel
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
|---|---|
| Lagers: | Ballenlagers |
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
Industriële vloervergrendeling De milieuvriendelijke keuze voor uw magazijnbeheer
| Grootte van de bovenste plaat: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Laadhoogte: | 148/176/204/248 mm |
| Type: | Draaiend |
Kleurplatform trolley Totaal hoogte 90cm voor gemakkelijk vervoer
| Grootte van het platform: | 90 cm x 60 cm |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Karretjetype: | platformkarretje |
Opvouwbaar platform trolley 2/4/6 wielen voor een gemakkelijke en handige materiaal hantering
| Type handvat: | opvouwbaar |
|---|---|
| Platform: | Plattform van kunststof/roestvrij staal |
| Materiaal: | Staal |
Opvouwbaar handvat type trolley platform voor veilige en stabiele materiaalbehandeling
| Type wiel: | TPR/PU wiel |
|---|---|
| Gewicht: | 15 kg |
| Totale hoogte: | 90cm |
Grijs/rood/blauw/oranje/groen/wit middelgrote rollen met zijdesluitremtype en 300 lbs laadvermogen
| Grootte van de montageplaat: | 3-3/4 x 3-3/4 inch |
|---|---|
| Afmaken.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Wieldiameter: | 4 inch |
5 inch wielenbreedte zinkgeplatte rollen voor middelmatige belasting voor toepassingen met middelmatige belasting
| Algemene lengte: | 5-3/4 inch |
|---|---|
| Typ van rem: | Zijslot |
| Afmaken.: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
Zware rood polyurethaan rollen 144 mm lengte zink geverfde dubbele kogellagers
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| Grootte: | 100 mm |
5 van het de Rollager van het duim Zilveren Meubilair Vaste het Wielbevers
| Naam van het product: | 5 inch tafelwiel zilver ijzer zwaar werk vast meubilair rollers rollagers groothandel |
|---|---|
| Stijl:: | 5 inch zware ijzeren meubelrollers |
| Wielgrootte:: | 5Inch |

