Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 239 producten.
Ballenlagend ijzeren PU-rolwiel 100 mm voor een superieure draagcapaciteit
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Kleur: | Rood |
Industriële bouten-gat rollers met zwaar werk ontwerp en ijzeren wiel midden
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Lagers: | Ballenlagers |
144 mm polyurethaan zware rolwielen dubbele kogellagers rood ijzer PU gladde beweging
| wiellager: | Dubbele Kogellagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| Algemene duur: | 144mm |
Laadcapaciteit tot 837 pond zware rollen met een totale lengte van 144 mm en een ijzeren wielcentrum voor het afhandelen van zware lasten
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
450-850 kg laadvermogen polyurethaan rollers met totale vergrendeling remtype en PU ijzeren wiel materiaal
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
PU-ijzermateriaal polyurethaan-rollen voor glad loopvlak en duurzame enkelwielprestaties
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Niet-markerende gietijzeren kern industriële serie rotor draaiend met stalen rubberwiel
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Overall Height: | 3 Inches |
| Tread Type: | Non-Marking |
Gietijzer 75mm Hoogste Stijve Middelgrote de Plichtsgietmachines van de Plaat Zwarte Vork voor lijst
| Productnaam: | Verwerkende 75mm Hoogste Plaattype Stijve van het de PlichtsGietijzer van de Plaat Zwarte Vork Midde |
|---|---|
| Stijl:: | Gietijzer stijve gietmachines |
| Wielkleur:: | Ijzer |
4x2 van de het Meubilairwartel van de duim de Holle Kern Capaciteit van de de Gietmachines200kg Lading
| Productnaam: | De hete van de het Gebruiks4x2 duim van het Stijlmeubilair van het de Kernwiel Zilveren Holle van de |
|---|---|
| Stijl:: | 4x2 gietmachines van het duim de holle ijzer |
| Wielgrootte:: | 4x2 duim |
5 van de het Ijzerwartel van de duim de Holle Kern Wielen van de de Plaat Industriële Gietmachine
| Productnaam: | De Op zwaar werk berekende van het het Ijzerwiel van de 5 duim Holle Kern van WBD Wholesales van de |
|---|---|
| Stijl:: | de wartelgietmachines van het 5 duim holle ijzer |
| Wielgrootte:: | 5x2 duim |

