Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 239 producten.
Industrieel Gietijzer 360 Graad die de Gietmachines van de 6 Duimwartel roteren
| productnaam: | WBD biedt 6 inch zilveren industriële wiel gietijzeren 360 graden draaibare zwenkkop zware wielen vo |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch ijzeren zwenkwielen voor meubels |
| Wielgrootte:: | 6 inch |
75x32mm de Op zwaar werk berekende Gietmachines van het de Wartelsluiten van de Gietijzer Ingepaste Stam
| Productnaam: | EXW-Prijs 75x32mm de Stevige van het de Wartelsluiten van de Gietijzer Ingepaste Stam Gietmachines v |
|---|---|
| Stijl:: | De gietmachines van de het sluitenstam van de gietijzerwartel |
| Steunoppervlakte:: | Elektroforesetreament |
4 van de het Polyurethaan de Richting Vaste Gietmachine 2816LBS van het duimGietijzer Reeks van het de Capaciteits Stevige Pu Wiel 4PCS
| Productnaam: | 2816LBS capaciteits Stevig Pu Wiel 4PCS Geplaatst het Polyurethaan van het 4 DuimGietijzer Richting |
|---|---|
| Stijl:: | De vaste gietmachines van de ijzerkern pu hd |
| Wielgrootte:: | 4 inch |
3 van het het SluitenGietijzer van de duimwartel van het Polyurethaanbevers Duurzame het Ijzerpu Wielen
| Product Name: | 3 Inch Swivel Locking Cast Iron Polyurethane Castors Durable Iron PU Wheels |
|---|---|
| Style:: | Medium duty casters iron pu |
| Wheel Color:: | Red+Black |
Zware rood ijzeren PU-rollers met een laadvermogen tot 837 lbs
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Wielcentrum: | ijzer |
Zwaar werk rood ijzeren wiel midden ballagers rolstenen tot 837lbs laadvermogen zink geverfd
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Vervoervermogen: | Tot 837 pond |
Zinkgeverfde bracketoppervlaktebehandeling zware rollen met kogellager en ijzeren wielcentrum
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Center: | Iron |
ISO9001 4 DuimGietijzer 154lbs die Industriële Gietmachines laden
| Productnaam: | 4 bevestigde de duim154lbs wartel van de het gaten het stam ingepaste stam van de plaatbout rood van |
|---|---|
| Stijl:: | Ijzer standaard industriële gietmachines |
| Ladingscapaciteit:: | 70KG |
Rode zware rollers met ijzeren wiel midden 837lbs lastcapaciteit ballagers
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
150x50mm de Groene van de de Richtingsplaat van de Ijzerkern Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Naam van het product: | WBD produceert 150x50mm Grootte Groen PU wiel ijzeren kern richting plaat zware rollers |
|---|---|
| Stijl:: | 150x50 mm pu vaste rollen voor zware werkzaamheden |
| Wielgrootte:: | 150x50mm |

