Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 239 producten.
4 duim 5 Duim 6 Duim Op zwaar werk berekende de Wielen van de het Polyurethaangietmachine van het 8 Duimijzer
| Product Name: | 4 Inch 5 Inch 6 Inch 8 Inch Iron Polyurethane Caster Wheels Heavy Duty |
|---|---|
| Style:: | Swivel polyurethane caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
837lbs zware rollen met ijzercentrum polyurethaan wielen dubbele kogellagers
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
837 lbs. laadvermogen zware rollen met kogellager en ijzeren wielcentrum voor zware industrie
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
|---|---|
| grootte: | 100 mm |
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
280 kg laadvermogen 6 "Industriële rollen zware rolstenen met zijsluiting
| Naam van het product: | 6 inch bovenste plaat draaiend hol gelegeerd ijzer zwaar rollen met zijklok |
|---|---|
| Stijl:: | van gietijzer |
| Wielmateriaal:: | van gietijzer |
De Gietijzer8inch Partij zet Gietmachinewielen met Plaatwartel op
| Productnaam: | 8 inch plaat zwenkwielen van massief zilver gietijzer |
|---|---|
| Stijl:: | Massieve gietijzeren zwenkwielen |
| Materiaal:: | Gietijzer + staal |
8 van het de Hoge Capaciteitspu Ijzer van het duimwiel de Bevers van de het Sluitenwartel
| Productnaam: | Fabrieksverkoop van het de Hoge Capaciteitsijzer Pu van het 8 duimwiel van het de Wartelslot de Op z |
|---|---|
| Stijl:: | 8 duimpu de industriële gietmachines van het wartelslot |
| Wielgrootte:: | 200mm |
Zwart Rubber Enig Wiel 100mm 125mm 150mm 200mm van het IjzerKogellager voor Op zwaar werk berekende Gietmachines
| Productnaam: | 100mm 125mm 150mm het 200mm Zwarte Rubber Enige Wiel van het IjzerKogellager voor Op zwaar werk bere |
|---|---|
| Stijl:: | Ijzer Rubberwiel |
| Wielgrootte:: | 100/125/150/200mm |
200x50mm 550LBS Zachte Hoogste van het het Ijzer Rubberkarretje van de Plaatwartel Zwarte de Wielen Op zwaar werk berekende Dubbele Rem
| Productnaam: | 200x50mm 550LBS de Zachte van het de Wartel Zwarte Ijzer van de Wiel Hoogste Plaat van het Karretjew |
|---|---|
| Stijl:: | Zwarte Rubber Afsluitbare Gietmachine |
| Wielgrootte:: | 200x50mm |
Industriële het Gietijzerpu Vaste Gietmachines van 880LBS Stijve Wielen van het 5 Duim de Groene Polyurethaan
| Productnaam: | 5 van het de Wielen880lbs Gietijzer van het duim de Groene Polyurethaan Stijve Vaste Industriële Gie |
|---|---|
| Stijl:: | 5 duimpu bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 5 inch |
6 de“ Stijve Gietmachines van het Plaat Industriële Gietijzer 2 Duim Brede Groene de Wielenoem van de Wiel Op zwaar werk berekende Pu Gietmachine
| Productnaam: | 6 de“ Stijve Gietmachines van het Plaat Industriële Gietijzer 2 Duim Brede Groene de Wielenoem van d |
|---|---|
| Stijl:: | 6“ pu bevestigde op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 6“ |

