Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 239 producten.
80mm rijdt de Rode Pu Palletvrachtwagen de Industriële Enige Wielen van het KogellagerGietijzer Pu voor Pallets
| Productnaam: | 80mm rijdt de Rode Pu Palletvrachtwagen de Industriële Enige Wielen van het KogellagerGietijzer Pu v |
|---|---|
| Stijl:: | enkel wiel |
| Wielkleur:: | rood |
Zwaar werk 350 kg PU gietijzer draaiwiel zonder rem
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
|---|---|
| Vervoercapaciteit: | 450-850kg |
| Type wiel: | Holle kern |
100 lb. laadvermogen 4 kg-5 kg. eenheidsgewicht rubberen ruiters met gietijzeren wielen
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Type: | Casters |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
80x70mm Groene van de Ladingswielen 1320LBS van het Ijzerpolyurethaan de Capaciteitspallet Jack Rollers
| Productnaam: | Groothandel 80x70mm Groene van de Ladingswielen 1320LBS van het Ijzerpolyurethaan de Capaciteitspall |
|---|---|
| stijl:: | Enig wiel |
| Wielkleur:: | groen |
Glanz PU ijzer 4 inch middelgrote rolbal met draaiend stembal met slot
| Wijdte van het wiel: | 2 inch. |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | PU+iron |
| Hoogte: | 194mm |
4.5 kg met staal bedekte ruiten van gietijzeren rubber voor het hanteren van binnenmeubelen
| Feature: | Steel Covers |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
Glijdend van het de Gietmachine Stevig Staal van de Spoorgroef Gietijzer V de Groothandel van Groefwielen
| Productnaam: | Glijdend van het de Gietmachine Stevig Staal van de Spoorgroef Gietijzer V de Groothandel van Groefw |
|---|---|
| Stijl:: | De wielen van de V-vormgroef |
| Wieldiameter:: | 50mm |
10 van het het Polyurethaanstaal van duim Super Op zwaar werk berekende Gietmachines van het Ijzerpu Tweelingwielen de Wartelgietmachines
| Productnaam: | 10 van het het PolyurethaanGietijzer Pu van duim de Super Op zwaar werk berekende Gietmachines Gietm |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielkleur:: | Orange+Black+Silver |
Polyurethaan zwenkwielen met een laadvermogen van 450-850 kg, wielmaat 150 mm, PU ijzeren wielmateriaal, zware wielen voor industrieel gebruik
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Tread Type: | Smooth |
IJzeren wiel centrum zware rollers rode lading capaciteit tot 837lbs voor zware lasten
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |

