Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 239 producten.
100 mm zware rollen met een laadvermogen van 837 lbs voor industriële machines
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
|---|---|
| Materiaal van het wiel: | Polyurethaan |
| Grootte: | 100 mm |
837lbs wielcapaciteit Industrial Caster 144mm Algemene lengte gladde gemakkelijke beweging
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
Plaat Stem Bolt Hole Heavy Duty Rollers Met Zink Geverfde Beugel Voor Industrieel
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Algemene duur: | 144mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
Hoog laadvermogen zware rollers tot 837 pond met polyurethaan wielen en 144 mm totale lengte
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
5 inch Algemene hoogte 150 mm PU-wielwielen 2 inch wielbreedte voor veelzijdige en zware industriële toepassingen
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Rubber 150mm 510lbs die Op zwaar werk berekende Gietmachines met Zijrem laden
| Productnaam: | 150mm 510lbs de hoogste van de het ijzerkern van de plaatwartel rubber op zwaar werk berekende gietm |
|---|---|
| Stijl:: | Ijzer rubber op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielgrootte:: | 5inchx2inch |
400kg het laden van de wielen van het 6 duimpolyurethaan
| productnaam: | 6 inch 400 kg bovenplaat zwenkwiel ijzeren kern rood polyurethaan heavy duty europese type industrië |
|---|---|
| Stijl:: | IJzeren polyurethaan zwaar uitgevoerde industriële zwenkwielen van het Europese type |
| Wielgrootte:: | 150mm |
5x2 Wielen van het de Wartelkarretje van het duim de Donkergroene Polyurethaan 400kg
| Productnaam: | WBD-van het het Polyurethaanwiel 400kg van de Leverings5x2 duim Donkergroene Warteltype Op zwaar wer |
|---|---|
| Stijl:: | 5x2 duimpu wartel op zwaar werk berekende gietmachines |
| Wielgrootte:: | 5x2 duim |
2 de Wartelwiel van duim Industrieel Groen Pu Zwaar Karretjes met Kogellager
| Productnaam: | 6x2 inch Industrial Green PU Wheel Swivel Heavy Duty Casters voor zware trolleys |
|---|---|
| Stijl:: | 6x2 inch pu draaiende zware rollen |
| Wielgrootte:: | 6x2 duim |
990LBS capaciteit 6 Duimpu Wartel die Stille Op zwaar werk berekende Gietmachines sluiten
| productnaam: | 990LBS Capaciteit 6 Inch Groene PU Wiel Zwenkbare Vergrendeling Stille Heavy Duty Casters Voor Indus |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch pu zwenkwielen voor zwaar gebruik |
| Wielgrootte:: | 6 inch |

