Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 239 producten.
Draaibare zwenkwielen met polyurethaan en vergrendeling, enkele wiel met kogellager, perfect voor materiaalhandling en transporttoepassingen
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
8inch rubbersteigerwielen
| Productnaam:: | van het de remijzer van de 8 duim250kg capaciteit de dubbele van de de kern rubber zwarte wartel wie |
|---|---|
| Wielkleur:: | Zwart |
| Wielmateriaal:: | Gegoten iron+Rubber |
Polyurethaan 200x50mm Op zwaar werk berekende Gietmachines ISO9001
| Productnaam: | 200mm hoogste van de het ijzerkern van het plaat dubbele kogellager groene versterkt pu op zwaar wer |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende de wartelgietmachine van Pu |
| Wielkleur:: | Green+black |
Pu de Gietmachinewielen van de 8 Duimwartel, 400kg-Wielen van de Capaciteits de Oranje Gietmachine
| Productnaam: | de 8 duimdiameter het type van Korea 2 duim van de breedte hoogste plaat groene pu van de ijzerkern |
|---|---|
| Stijl:: | IJzeren PU-zwenkwiel voor zwaar gebruik |
| Wielkleur:: | Yellow+Silver |
3inch Super Op zwaar werk berekend de Gietmachinespolyurethaan van de breedte3300lbs Capaciteit
| Productnaam: | 6 passen de duim van de de plaatwartel van 3300lbs 3inch brede pu van de het gietijzerkern super op |
|---|---|
| Stijl:: | Super op zwaar werk berekende wartelpu gietmachine |
| Wielkleur:: | Red+Black+Silver |
200mm pu steigerwielen
| Productnaam:: | 200mm 550lbs van het de remijzer van de ladingscapaciteit de dubbele de kern rode pu wielen van de w |
|---|---|
| Wielkleur:: | Rood |
| Wielmateriaal:: | Gegoten iron+PU |
300kg het laden van de Wielen van het 6 Duimpolyurethaan, de Gietmachinewiel Met veerwerking van ISO9001
| Naam van het product: | 6 inch 300 kg zware ijzeren pu enkele veerwielen voor garages |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel met enkele veer |
| Wieldiameter:: | 6 inch |
125mm 440lbs Ladings Rubber Op zwaar werk berekende Gietmachines met Slot
| Productnaam: | 125mm 440lbs van de het ijzerkern van de plaatwartel de blauwe elastische rubber op zwaar werk berek |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel van elastisch rubber |
| Wielgrootte:: | 5 inch x 42 mm |
200x50mm 2200lbs de Gietmachines van het Ladingspolyurethaan voor Palletvrachtwagen
| Productnaam: | 200x50mm 2200lbs ijzer de rode pu voorwielen van de polyurethaanpallet voor palletvrachtwagens |
|---|---|
| Wielkleur:: | Rood |
| Wieldiameter:: | 200mm |

