Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 252 producten.
Glanzend loopvlak 150 mm pu rolwielen met kogellager geschikt voor zware industriële wagens apparatuur en machines
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
300kg het laden van de Wielen van het 6 Duimpolyurethaan, de Gietmachinewiel Met veerwerking van ISO9001
| Naam van het product: | 6 inch 300 kg zware ijzeren pu enkele veerwielen voor garages |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel met enkele veer |
| Wieldiameter:: | 6 inch |
125mm 440lbs Ladings Rubber Op zwaar werk berekende Gietmachines met Slot
| Productnaam: | 125mm 440lbs van de het ijzerkern van de plaatwartel de blauwe elastische rubber op zwaar werk berek |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel van elastisch rubber |
| Wielgrootte:: | 5 inch x 42 mm |
200x50mm 2200lbs de Gietmachines van het Ladingspolyurethaan voor Palletvrachtwagen
| Productnaam: | 200x50mm 2200lbs ijzer de rode pu voorwielen van de polyurethaanpallet voor palletvrachtwagens |
|---|---|
| Wielkleur:: | Rood |
| Wieldiameter:: | 200mm |
Pu 75mm Lage Profiel Op zwaar werk berekende Gietmachines, de Wielen van het de Hoge Capaciteitspolyurethaan van 500kg
| Productnaam: | 75x50mm 1100lbs 500kg de hoogste pu van de het gietijzerkern van de plaatwartel rode lage wielen van |
|---|---|
| Stijl:: | De op zwaar werk berekende lage wielen van de profielgietmachine |
| Wielkleur:: | red+black |
100mm 396lbs Zwarte Rubber Op zwaar werk berekende Gietmachines met Zijslot
| Productnaam: | WBD vervaardigt 100mm 396lbs Op zwaar werk berekende Gietmachines van de Capaciteits de Zwarte Rubbe |
|---|---|
| Stijl:: | 4“ Ijzer rubber op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielgrootte:: | 4inchx2inch |
5 inch, 6 inch, 8 inch spring-schok-absorberende rollers, schokbestendig, slijtvast, duurzaam en universeel
| Operatiemodus: | Voet |
|---|---|
| Trap materiaal: | Plastic |
| Plastic Type: | PU en ijzer |
Dual Ball Bearings Industrial Caster 144mm Lengte voor zware toepassingen
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |

