Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 239 producten.
Soepele loop 150 mm PU zwenkwielen gebouwd om een belastbaarheid van 1000 lbs te ondersteunen, ideaal voor zware apparatuur en materiaalkarren
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
194 mm hoge zwarte PU zwenkwiel met holle kern, industriële kwaliteit, voor zware karren, apparatuur en machines
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Polyurethaan-schermen voor zware werkzaamheden met een met zink geverfd beugeloppervlak voor karren
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Grootte: | 100 mm |
| laadvermogen: | Tot 837 pond |
Hoog laadvermogen Rode polyurethaan zware rollers Dubbele kogellagers
| Lagers: | Ballenlagers |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
837lbs wielcapaciteit industriële rolster zink geverfde beugel oppervlaktebehandeling zwaar voertuig duurzaam transport rolster wiel
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
Totaal remtype PU zwenkwiel 150 mm zware kwaliteit zwenkwiel gebouwd voor logistieke en materiaaltransportkarren
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
1000 Lbs Draagvermogen 3 Ton Heavy Duty PU Zwenkwiel Glad Loopvlak Ontworpen voor Zware Industriële en Apparatuur Mobiliteit
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Industriële rollen met een hoge draagcapaciteit
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling van de beugel: | Geschilderd zink |
| Lagers: | Ballenlagers |
100 mm rode rollen met polyurethane wielen
| Type: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
|---|---|
| Ruitcapaciteit: | 837 pond. |
| Lagers: | Ballenlagers |
Heavy Duty Polyurethane Casters Red Dual Ball Bearings 837lbs Belastingcapaciteit
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |

