Alle producten
-
Lichte plichtsgietmachines
-
Middelgrote Plichtsgietmachines
-
Op zwaar werk berekende Gietmachines
-
Industriële gietmachines
-
Het karretje rijdt Op zwaar werk berekend
-
Meubilairgietmachines
-
Medische Gietmachines
-
Rubbergietmachines
-
polyurethaangietmachines
-
nylon gietmachines
-
super op zwaar werk berekende gietmachines
-
Roestvrij staalgietmachines
-
Steigerwielen
-
Werkbankgietmachines
-
Vouwbaar Platformkarretje
-
Meer producten
zoekwoorden [ iron ] bij elkaar passen 239 producten.
Stalen rubber niet-markerende rubber rollen wielen 2 inch met 100 lbs laadvermogen en stalen deksels
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Load Capacity: | 100 Lbs |
| Wheel Material: | Steel+Rubber |
Gewichtsvermogen tot 837 lbs. Zware rollen met polyurethaanwielmateriaal Zink geverfde beugeloppervlaktebehandeling
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
194 mm Hoogte Total Lock Brake Type 3 Ton Heavy Duty PU Caster Wheel voor zware industriële toepassingen
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
Stalen behuizing Rubberen zwenkwielen met rubberen PP-kernwiel en dubbele kogellagers Geschikt voor apparatuurmobiliteit
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Feature: | Customable |
450kg het laden van op zwaar werk berekende gietmachines
| Productnaam: | 200 mm bovenplaat dubbele kogellager aluminium kern pu zware wielen |
|---|---|
| Stijl:: | Zwenkwiel van aluminium voor zwaar gebruik |
| Wielkleur:: | Sinaasappel |
Pu 200mm die 990lbs Op zwaar werk berekende Gietmachines met Aluminiumkern laden
| Productnaam: | 200mm 990lbs hoogste plaat Amerikaanse type pu van de aluminiumkern op zwaar werk berekende gietmach |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminium op zwaar werk berekende gietmachine |
| Wielkleur:: | Donkere Geel |
880lbs het Wiel van de capaciteits 8 X 2 Gietmachine, Wearable Wielen van de Aluminiumgietmachine
| Productnaam: | 200mm 880lbs hoogste pu van de het aluminiumkern van de plaat groene geschilderde vork op zwaar werk |
|---|---|
| Stijl:: | Aluminium pu zwenkwiel |
| Wielkleur:: | Donkere Geel |
8inch op zwaar werk berekend Gietmachinewiel, Op zwaar werk berekende de Plaatgietmachines van TPR
| Productnaam: | 4inch 5inch 6inch 8inch al soort de op zwaar werk berekende leveranciers van het gietmachinewiel |
|---|---|
| Stijl:: | Op zwaar werk berekende Gietmachines |
| Wielkleur:: | kleurrijk |
300kg de geladen Wielen van de de Wartelgietmachine van de Capaciteits Phenolic 4“ Vervanging
| Productnaam: | 300kg geladen Capaciteit 4 de“ Phenolic van het Slot Op zwaar werk berekende Hittebestendige Gietmac |
|---|---|
| Stijl:: | 300kg wartel hittebestendige gietmachines |
| Wieldiameter:: | 4“ |
880LBS de drogende Wartel van de Rek Zijrem Wielen van de 6 Duim Phenolic Gietmachine
| productnaam: | 6 Inch Droogrek Trolley Wiel Draaibare Zijrem Hittebestendige Industriële Wielen Leverancier China |
|---|---|
| Stijl:: | 6 inch droogrek wielen |
| Wiel diameter:: | 6 inch |

